Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt itt olyan közületek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agnes18 kérdése:

Volt itt olyan közületek aki megszakításos módszerrel teherbe esett? Körülbelül mennyi idő után? És, tudom, hogy ez nem védekezés stb, de nem is erre vagyok kiváncsi. Hanem, hogy hány ember lett így terhes és mennyi idő után kb!

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

15-től 20 éves koromig csak így "védekeztem", nem lettem terhes. Már gyógyszert szedek,kezdem utálni mert drága és mindenhova magammal kell cipelnem -.-


24/N

2014. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1,5 év után a barátnőm teherbe esett. 19éves és most kiakarják rakni otthonról. sok sikert,inkább szedj gyógyszert
2014. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb másfél éve voltunk együtt,mikor így becsúszott.. 20 éves voltam, mondanom sem kell, nem tudtuk bevállalni a babát és senkinek nem kívánom az egészet! A barátommal szakítottunk is.. Inkább védekezz gyógyszerrel... 22/L
2014. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 év után, most 5 hetes terhes vagyok...fiatalok vagyunk, eddig egyáltalán nem gondoltunk gyerekre, de most mégis megtartjuk. Alig várom a kicsit <3
2014. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pearl index alapján (ami egy éven keresztül vizsgál egy adott védekezési formát használó 100 nőt) 100 nőből kb. 35-40 lesz terhes. (Összehasonlitásképpen a semmilyen módszert nem alkalmazó 100 nőből 85 lesz terhes az egy év alatt.)


Ilyen kérdéseknél nem az egyéni sztorikra kell figyelni, hanem a statisztikára. A nagy számok alapján pedig 35-40%-a az esélye annak, hogy egy év alatt terhes legyen valaki megszakitással.

2017. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!