Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik pénzért bevállalnak szexuális dolgokat (nem szexet) vajon élvezik a dolgot, vagy csak pézért csinálják?

Figyelt kérdés

Miért mennek bele, sérülnek-e benne, mit várnak tőle, stb...


Akár a Te történeted is érdekelne. Elvégre ez egy anonim oldal.



2022. ápr. 10. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nem lehet élvezni ugyanolyan munka mint más csak a pénz ami számít.N
2022. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat sosem vállalnék be, amit nem élvezek. Ha olyan szexmentes bdsm tevékenységet folytatok, amit én is szeretek, olyannal, aki szimpatikus, akit volt lehetőségem előtte alaposan megismerni, akkor nagyon is jó. Felmerült ugyan, hogy ebből élhetnék, de mivel a bdsm-nek aránylag szűk területe az, ami számomra is élvezetes és idegenekkel, nem vonzó, nem szimpatikus emberekkel nem jatszanék, veszélyesnek is tartom, hamar elvetettem a főállású dominaság gondolatát.
2022. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Már hogyne élveznék!

Nem egyszerűbb szétteni a lábuk, mint elmenni dolgozni?

2022. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régen csak olyan dolgot vállaltam el, amiből nincs se hátrányom, se kínos helyzetem.

Kb 3 éve volt

2022. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem pénzért de csináltam már ilyet. Alapvetően jó volt de azért nem lesz rendszer belőle
2022. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyanaz mint a #4es
2022. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!