Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti bevállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bevállalnátok ilyet egy random idegen sráccal? Lent.

Figyelt kérdés
Ha megláttok egy olyan srácot aki külsőre bejön nektek és lenne rá lehetőségetek, szívesen leszopnátok? Ismerettség nélkül, vagy van aki ezt szereti annyira csinálni hogy simán megtenné?

2019. febr. 8. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Van az a pénz

De amúgy nem

2019. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Van aki szereti de nem itt keres partnert valszeg.
2019. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ki tudja hol járt a farka előtte. Mosatlan alul és akit nem is ismerek és ilyet kérne tuti jol megverném. 22/L
2019. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Volt már ilyen. Teljesen oké szerintem.


F

2019. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
úgy értem igényes, ápolt srác, aki külsőre bejön nektek és nem ő kérdezné meg hanem valamilyen formában csakúgy lenne lehetőségetek rá, hogy megtegyétek vele, van olyan aki szívesen szopna így le srácot?
2019. febr. 8. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem akarod viszonozni?
2019. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
arról mondjuk egy szó nem volt h nem viszonoznám, én pl bármikor szívesen megtenném, imádok puncit nyalni :P csak most itt a másik része érdekel, hogy a lány szívesen megtenné-e ezt random ha nem ismeri a srácot, de bejön neki :)
2019. febr. 8. 14:23
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Fantáziálni fantáziáltam már erről
2019. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha erre vagysz prostizz.
2019. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Világ életemben erre vágytam! És régebben még arra, hogy valaki ekkora hülyeségeket kérdezzen a gyakorin. Most mindkét álmom valóra válhat!
2019. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!