Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti belemennétek egy ilyen kérésbe?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a vágyam hogy: A barátnőm a fanszőrét hagyja meg, és csak a csiklója körül borotválkozzon. Leginkább ilyen Fazon csík tetszene.


Annak is őrülnék ha a hónalj szőrét meghagyná, vagy leginkább rövidre vágva lenne neki. Elég macera, meg tudom hogy manapság nem ez a divat.

Ráerőltetni természetesen nem szeretném.

Ha ilyet kérne a párotok mit reagálnátok?



#szőr #intim szőrzet #Fazon csík
2022. ápr. 11. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Lányok es valaki abba belemenne hogy megtaposson egy pasit?
2022. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha nekem is tetszik az ötlet igen belemennék.
2022. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én bele,mentem is már. Volt olyan barátom,akinek így tetszett.
2022. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én soha nem szoktam leborotválni, csak rövidre vágni. A páromnak szerencsére pont így tetszik.

A hónaljamat pedig borotválom.

2022. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanúgy szőrtelenítenék mert zavar a szőr
2022. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

miért ne:) manapság gyakorlatilag elvárás, hogy a pasi és a nő is csupasz legyen...én nem szeretem ha szőrös a férfi, de ha neki az lenne a vágya hát legyen:)...persze ne dzsungelt várjon el:)

36N

2022. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Hónaljban nem, azt mindig leszedem mert zavar. De punci körül volt már sokféle, lehet változtatni a hosszt is, stílust is, mintát is. Most sem csupasz...
2022. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele.

Magam miatt szőrtelenítek, teljesen, nem a pasi kedvéért. Nekem így jobb, minden szempontból. Ha neki ez nem tetszik, keressen mást. (Bár amennyire látom, nem lesz könnyű dolga.)

2022. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Szerinted ez tényleg a szakító ok?

Csak mert attól hogy a barátnőmnek teszem azt a szakáll tetszene jobban nem borotvált arc. És én meg ezt nem tennem meg neki, attól még nem sértődnék meg, és nem akarni szét menni.

2022. ápr. 12. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:
9: nem nekem szakító ok. Olvasd el újra amit írtam. Ha a pasi ragaszkodik a szőrhöz, és nem tetszik neki hogy nekem teljesen csupasz, akkor elmehet, de nem leszek senki kedvéért szőrös. Nem azt írtam, hogy ha ilyet kérne szakítanék.
2022. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!