Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért ennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor mindig azt a fiút választják aki előbb ágyba viszi. De miért ezen múlik, miért nem az emberi értékek a fontosabbak?
2022. ápr. 11. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az emberi értékektől nem lesz orgazmusuk
2022. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján választunk, hogy ki dug meg előbb, hanem az alapján, hogy ki az érdekesebb, ki az aki jobban megfog. De ne legyünk már álszentek, a szex fontos egy párkapcsolatban, hozzá tartozik az ismerkedési fázishoz. Ha te nyámnyila vagy és eltelnek hetek, hónapok és még annyit nem csináltál, hogy megcsókold az illetőt, akkor ne csodálkozz hogy komolytalannak gondol téged. Fontos az emberi érték, de semmit sem ér ha nem passzoltok össze a szexben.
2022. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva.

Előbb választják ki a fiút, aztán jöhet az ágy.

Lehet ez ugyanaznap is.


Te meg lehet egy hónap alatt se jutsz semmire, mert nem vagy kiválasztott, csak neked nem esik le, ő meg nem mondja.

2022. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne téged választani? Éjfélig add el magad nekem és holnap az ágyadban vagyok! Nos? Tiéd a pálya!

21L

2022. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem nagyon csodálatos érzés.
2022. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első barátnőmmel nem mertem nagyon hajtani, 10 hónap alatt nem dugtam meg, szét is mentünk. Később már nem vártam ennyit, volt, hogy alig két hét után ágyba vittem a lányt... aki most már a feleségem.

A mulya férfiakat megérzik a nők és elkerülik. Növessz tököt!

2022. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még ha csak a lányoknak lenne annyira fontos.


Gondolom te se lennél együtt senki olyannal, aki ne illik hozzád szexuálisan.

2022. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy nekünk? xD


Na és nektek?

2022. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!