Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a páromon kivűl, más nővel is szeretkezni szeretnék? Nem vagyok egy hűtlen tipús, nem értem mi van velem. Másnak volt már ilyen, vagy esetleg érez ilyet most is? Ti, mit tettetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Megesik hosszú kapcsolatokban, hogy más is megteszik. Attól, hogy van párom, méghozzá régóta, látom, ha egy másik pasi jól néz ki, esetleg akar is valamit tőlem. Nem tettem semmit, mert boldog vagyok, nincs hiányérzetem, ennyit nem ér egy kósza gondolat.
2022. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Sose léptem a tettek mezejére. 43/F.
2022. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legtöbbször az ilyenek átmeneti fantáziák. Addig amíg fantázia, hajrá.
2022. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem még ilyet. :DDD
2022. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban más nővel? Hosszú kapcsolatban előfordul, hogy szeretne az ember kis újat.

Vagy konkrét személlyel? Ez is bárkivel megeshet egy kapcsolatban sok idő után. Meg kell várni míg elmúlik az érzés. Jó esetben sikerül.

2022. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!