Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet egy gyerek előtt szeretkezni? Félreértés ne essék természetesen ha elaludt. Egy szobás a lakásunk. Nem szivesen kerülnék kellemetlen helyzetbe. Most még csak 8 hetes

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
29%
most még mehet :))
2014. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
72%

én másfél éves koromra emlékszem elsőre vissza, villanásokra, percekre, akkor már tiszta tudatom volt.

ennél korábbit senkitől sem hallottam.

nem hiszem, hogy nagy tragédia egyébként, ha egy éves koráig csináljátok, de én azután már nem csinálnám, akkor már tök értelmes a gyerek.

2014. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semeddig.
2014. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
64%
Hát előtte nem nagyon csinálnám azért, inkább egy kisebb paravánt tennék közénk és mindenképpen halkan próbálkoznánk :).
2014. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem semeddig...


1 szobás lakásba, ahol ketten nem fértek el, ugye muszáj volt gyereket vállalni? Kényszerítettek?

2014. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
72%

5-ös, szerinted hány család kezdi az életét rögtön több szobás, tágas lakásban/családi házban? Akinek ez később jön össze, mondjuk 40 felett, akkor ne is szaporodjon?

Mi is egy szobából indultunk, az első gyerkőc két éves volt, amikor családi házba költöztünk. Addig megoldottuk.

Megjegyzem, nem a semmire szültem, de azért kell néhány év, amíg az ember megalapozza az egzisztenciáját.

2014. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
36%

"5-ös, szerinted hány család kezdi az életét rögtön több szobás, tágas lakásban/családi házban? Akinek ez később jön össze, mondjuk 40 felett, akkor ne is szaporodjon? "


Talált süllyedt.


Szerinted miért kell annak gyereket vállalnia, aki az olyan alapvető szükségleteket nem tudja biztosítani, mint elegendő hely, később magánszféra? Akinél a gyereknek azt kell csodálnia x évesen, hogy anyu hogy szopkodja aput, mert nem jut külön szobára?


Azt elképzelni sem akarom, hogy pelenkára, ételre meg ilyen más alapvető dolgokra hogy a fenébe jut, amikor 1,5 szobára nem.


Aki nem tud megfelelő, de legalábbis tűrhető körülményeket biztosítani a gyerekének, az nem, NE VÁLLALJON! A gyerek nem játékszer meg a te szórakozásod, vagy annak a biztosítéka hogy most ülhetsz picit a popókádon mert meguntad a munkát...

2014. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
52%
Szaporodjon, de oldja meg a dugást a zuhany alatt. A gyereknek most fejlődik ki az idegrendszere, nem tesz jót neki, ha minden este az anyja meg az apja nyögdécseléseit, sóhajtozásait, csattogásait hallja. És alvás közben is elég fogékony az agya.
2014. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
28%

Különben ez annyira undorító, hogy gyereket vállalnak, de pont a gyereket szarják le a legmagasabbról és csak magukkal foglalkoznak, hogy nekik milyen igényeik vannak, nekik mi kell...


a gyerek igényei, amik elsődlegesek kellenének hogy legyenek...le vannak tojva magasról. Az ilyen könyörgöm minek szül??? :(

2014. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
86%

Vegyetek vissza. A kérdező nem írta, hogy örök életében egy szobás lakásban fognak élni, és azt sem, hogy a hároméves gyereke mellett szeretne a párjával házas életet élni.

A kicsi 8 hetes, és alszik a kiságyban, mint a bunda. Nem hiszem, hogy bármi zavarná. Aki a zuhanyt írta oké, az is egy megoldás, mindent meg lehet oldani.

Nekem a nagymamám jut eszembe, akik hatan voltak testvérek, nagypapámék nyolcan, apósék heten, és az ő szüleik is megoldották valahogy, pedig nem volt 6-8 szobás házuk akkoriban.

2014. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!