Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy egyszer szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egyszer szeretnék lefeküdni egy olyan férfival aki tényleg tetszik? vagy hogy ilyesmiről fantáziálok?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataim során nem igazán tetszettek a fiúk akikkel voltam, inkább csak úgy megfogott bennük valami, de volt olyan is aki kifejezetten nem tetszett. Nem taszítottak vagy ilyesmi, csak nem tetszettek. Sőt sok esteben éreztem hogy a kapcsolatainkban is problémák vannak. Azon gondolkoztam, hogy ha vajon olyannak lennék, aki külsőre is megfog, akkor vajon tudnám-e élvezni a dolgot. Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2022. ápr. 14. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Akkor feküdj le olyan férfival aki tetszik semmi nem gátol meg benne
2022. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális dolog
2022. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak egyszer. 🙃
2022. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy eddig nem ez történt
2022. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az emberre arra vágyik ami tetszik neki, nem arra ami meg nem. Kompromisszumokat kötöttél - annak a "mellékhatásaival" együtt. Ha valakit nem teljes szívedből szeretsz, nem "bugyinedvesítően" indít be akkor értelemszerűen a szex sem lesz vele fenomenális.
2022. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Magányosan fogunk meghalni.


29/F

2022. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bennem csak egy kérdés merül fel. Mi a tosznak kefélsz olyannal aki még csak nem is tetszik? Pláne minek vagy vele kapcsolatban?
2022. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis ! Miert ne lenne az ?
2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
#7 Valószínűleg bekajálta, amit az öregedéstől félők és az önbizalomhiányos testképzavarosok ezerrel nyomatnak, hogy csak felszínes embereknek számít a külső.
2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es az öregedéstől nem kell félni jön az magától. Az önbizalomhiányos és testképzavaros embereknek tényleg nem szabad hinni, mert valami nincs rendben velük. A felszínes embereknek CSAK a külső számít.
2022. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!