Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Őszintén egy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Őszintén egy nagy pénisz mekkora mosolyt csalna az arcotokra?

Figyelt kérdés

Szexkalandnál, egyéjszakásnál, rendes kapcsolatnál. Ez mindegy. De legelső alkalomkor mikor a csávó előveszi a brokkolit és kiugrana egy valóban méretes 19-20-as dákó mekkora lenne az öröm? Többször is összejárnál vele szexelni igaz??


Oké 15 cm az átlag, de az annyira átlag, hogy már kevés az igazi 😯😯😯 ilyen fejhez valljátok be.



2022. ápr. 14. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

Szóval Te azt mondod, hogy az átlag az kicsi, a közepes pedig nagyobb mint az átlag?


Ennek nincs túl sok értelme szerintem…

2022. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

#9


Rengeteg nővel beszéltem már arról, mi a fontos nekik a faszon. Igen, a többség mind mondta, hogy ne legyen kicsi, és ne legyen nagy, de ezen túl sokkal fontosabb, hogy szép legyen. Pl. arányos, barna pigmentált, ne malacrózsaszín stb. És nem, nem akkor mondták, mikor az én farkamat kellett dicsérni, ugyanezt mondták, ha a faszijuk farkáról kérdeztem.

2022. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

11


Azt mondom, h az átlag matematikailag egy konkrét szám, jelen esetben az összes faszméret átlaga, mondjuk 14,25 cm. A közepes meg azt jelenti, h 13 és 18 közti farok.

2022. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

#13


Statisztikában ezt pontbecslésnek hívják. Ilyet nem igazán szokás csinálni csak a hétköznapi emberek ezt jobban értik. A valóságban egy adott szignifikancia szint mellet egy intervallumot szokás inkább számolni, az adja átlagot. Emelett pedig a szórás megadja, hogy az átlag mennyire jellemzi jól a sokaságot. Medián pedig megadná azt az értéket, amitől "balra" és "jobbra" pont ugyanannyi elemszám van. Ezekkel a számokkal lehet jellemezni egy sokaságot. Viszont figyelembe kellene venni, hogy pl. Ázsiában az átlag méret kisebb míg egy nigának New Yorkban meg többnyire nagyobb.


És akkor még nem beszéltünk a legfontosabbról, amit kevesen tudnak. A legtöbb becslés a pénisz merev méretére vonatkozóan a pénisz ernyedt állapotából van származtatva. Azaz lemérik mekkora a lógva aztán megcselülik, hogy mekkora lehet állva. Minden tudományos minőségű statisztikánál ott van metódus, ahogy a mérést és az adatokat megkapták.

2022. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
#14-hez még pici kiegészítés. Van olyan statisztika is, ami bemondásra megy. Gondolom mindenki tudja, hogy az adja a legnagyobb átlagot :).
2022. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14 + 15-höz még egy kiegészítés.


A de facto standard talán még ma is a Kinsey Insitute által végzett felmérés, az egyetlen probléma vele, hogy az se úgy volt mérve, hogy ürgék felállították a brét, majd egy orvos/... lemérte, hanem hazamentek aztán méregettek majd utána bemondtak a számot.


"Men were asked: "How long is your penis, measuring on the top side from your belly out to the tip?" They were each given a pre-stamped card to take home, and instructed to mark the length on the card when flaccid and when erect. Approximately 2,500 men participated.


During interviews with over 4,000 men, the interviewer asked each subject to estimate his penis size. The interviewer would hold out a ruler (the numerals were not visible to the subject) and move his finger along it.


There was a slight underestimation of penis size compared with actual measurements.

(Gebhard & Johnson 1979, p. 116.)"


Forrás:

[link]

2022. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

#14


Örülök, h ennyire érted a szakmádat, viszont én is ebben a hitben ringatom magam (én a nyelvvel dolgozom), és nem egy malomban őrlünk, én ugyanis szemantikailag tartom ezt a szót szerencsétlennek. Vesd össze: a boltban M-es pólót kérsz, nem átlagosat, a büfében közepes adag sült krumplit, nem átlagos adagot. Akkor a közepes faszra miért mondjuk, h átlagos? Főleg, h a másik két méretre azt mondjuk, kicsi, nagy… Akkor kicsi, közepes és nagy szerintem a helyesebb.

2022. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

#17


For the record, hétköznapi szoftverfejlesztő vagyok. Csak még mielőtt idejön egy igazi statisztikus/matematikus és leteremt engem :).

2022. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Itt 10 olyan kutatást említenek, ahol a kutatók mérték le az erektált hímtagokat.


[link]

2022. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19


Ez nem rossz link, egyik ilyen kutatást megnyitottam:

"For this sample of 1,661 men, the mean erect penile length was 14.15 cm (SD = 2.66; range = 4 to 26 cm), and the mean erect penile circumference was 12.23 cm (SD = 2.23; range = 3 to 19)"


Azaz hossz standard deviationnel: [11.49,16.81] cm

Átmérő SD-vel: [3.18,4.6] cm

Mindez 1661-es elemszám mellett.

2022. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!