Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Őszintén egy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Őszintén egy nagy pénisz mekkora mosolyt csalna az arcotokra?

Figyelt kérdés

Szexkalandnál, egyéjszakásnál, rendes kapcsolatnál. Ez mindegy. De legelső alkalomkor mikor a csávó előveszi a brokkolit és kiugrana egy valóban méretes 19-20-as dákó mekkora lenne az öröm? Többször is összejárnál vele szexelni igaz??


Oké 15 cm az átlag, de az annyira átlag, hogy már kevés az igazi 😯😯😯 ilyen fejhez valljátok be.



2022. ápr. 14. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Sok nőnek fáj egy 20 centis broki. Lehet valaki inkább elszomorodna, és be sem engedné... Főleg ha egyéjszakásról van szó, és nem ismeri a brokkoli tulaját. Ha figyelmetlen, és nem bánik vele óvatosan... kuuvára rossz lehet a lánynak...


29/F

2022. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire nem lenne öröm, 20 cm már túl nagy.
2022. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az elsőnek :)
2022. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Bökdösné a méhszájamat nem élvezném a szexet egyáltalán nem csalna mosolyt az arcomra.
2022. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
“Igazi nő” akkor ez esetben a sok “ál nőnek” “fáj”.
2022. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem 15 cm az átlag.


13-14 cm között van az átlag…


Nekem a 16 is túl nagy már.

2022. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
#1-es, megszólítva érezted magad a kérdés első szava után? 🤣🤣🤣
2022. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Először is a nőket, ha valami érdekli a farok külsején, az –szélsőségektől eltekintve –nem a méret, hanem, Hogy szép-e, vagy randa. Vagyis: milyenek az arányai, milyen formájú a makkja, milyen a bőre színe. Ami meg az egyéjszakás dugásokat illeti, szerintem pont ott van esélye egy nagyfaszú csávónak bárkit is megdugni, mert ha már a lány fel van aljzva, meg rákészült a szexre, esetleg még be is van piálva, már nem fog visszakozni, úgy van vele, inkább bepróbálja. Csak épp nem fog soha többet még egyszer lefeküdni a csávóval, ha nem szereti a nagyot.
2022. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

#9.


Miért érdekelné szerinted a nőket a pénisz formája meg színe?


Engem pont, hogy ez nem érdekel…

Ennél még a méret is fontosabb, de ott is csak annyi a lényeg, hogy 12-18 centi között legyen mert annál kisebbel vagy nagyobbal NEKEM élvezhetetlen a szex.

2022. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

#8


Szerintem eleve szerencsétlen, hogy a magyar nyelvben az átlagos szót használjuk a közepesre, ha farokméretről van szó. Rossz, hogy ez terjedt el a köznyelvben az M-s faszra.

2022. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!