Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves srácok, mit reagál(...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok, mit reagál(ná)tok arra, ha alkalmi szexnél észreveszitek, hogy a lány szőrös?

Figyelt kérdés

Nem dzsungelre gondolok, hanem pl gyantázás előtti, megnövesztett szőrzetre, elsősorban puncin, de egyébként hónaljon, lábakon is.

Nyilván kapcsolatban más ez a téma. De ha összejön egy alkalmi váratlanul, és ott derül ki, mit csináltok? Ha alapból nem szeretitek szőrösen, nem is folytatjátok? Vagy igen, de nem olyan kedvvel?

Lányok, ti egyáltalán belementek alkalmiban ilyenkor, vagy csak a 'szőrtelen időszakokban'?


2022. ápr. 15. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Semmit ha tetszik a lány

Amúgy se érdekel ha női sőt szőrős mi de hogy szeretem a puncit

2022. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem zavarna. Egyébként is a petting nagy része alatt nálam még ruhában van a lány, és mire a ruha lekerül, már nem állíthat meg semmi.
2022. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem ugyis megdugtak N
2022. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

A punci lehet szőrös. Más nem!


Bár sok férfi vallja a "Moslékos vödörrel is lehet tüzet oltani." elvet. Lásd 3. válaszoló.

2022. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy szőrös nuni ma már sajna olyan ritka mint a fehér holló. Így igen csak élvezeti cikknek számít, tehát nincs ok az aggodalomra. Sőt!
2022. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem dzsungelre gondolok, hanem pl gyantázás előtti, megnövesztett szőrzetre"


Ne viccelj már! Ez egyáltalán nem zavaró. Kizárt, hogy egy kis szőr miatt visszautasítanám. A vastag bunda viszont... hát nem nyalnám ki szívesen. Megkérném borotválja le, vagy magam venném kézbe a dolgot.

2022. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nagyon szőrös bnőm, igazi dzsungel volt a lába között. De nem érdekelt mert szerelmes voltam belé.
2022. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 manly ***** válasza:
100%
Inkább jó. Borotvált punci nem érdekel.
2022. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el ha már nekerül a bugyi akkor nincs visszaút.

Csak büdös ne legyen.

Nekem pl a borostás hónalj szexi tud lenni.

nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!