Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, zavar benneteket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar benneteket, ha a férfi pénisze nagyon kicsi lankadt állapotban?

Figyelt kérdés

A péniszem mereven normális nagyságú, valahol a kicsi és a közepes méret határán van (kb. 14 centi). Viszont nyugalmi állapotban egészen picire összemegy, alig látszik, elég vicces látványt nyújt. Tudom, hogy mi az a vérpénisz, én is azzal rendelkezem, de ez szerintem még annak is elég szélsőséges példája. Emiatt van bennem némi bizonytalanság.

Sokszor hallom, hogy a nőknek nagyon izgató vizuálisan egy nagy pénisz ernyedt állapotban is, és attól tartok hogy lelombozó lehet a potenciális partnereim számára, hogy az enyém nevetségesen kicsi lankadtan, nekem csak vágyálom, hogy olyan büszkén lógjon, mint a húspénisszel megáldott férfitársaimnak, az enyém még a vérpéniszek között is kicsinek számít ernyedten, apró ráncos kis hernyó, nem valami izgató látvány.

Kedves lányok, kérlek segítsetek nekem az őszinte véleményetekkel, szeretnék tisztábban látni ebben a kérdésben. Szeretném, ha azt írnátok, amit valóban gondoltok, az igazság többet ér minden kegyes hazugságnál és üres biztatásnál.

Titeket mennyire zavarna ha a szeretőtöknek vagy a párotoknak nevetségesen kicsi lenne az ernyedt szerszáma? Ez az előnytelen vizuális tulajdonság elvenné a kedveteket a szextől, netán lehetne szakítóok? Nagyon lelombozna titeket egy ilyen látvány? Kevésbe tartanátok férfinak a partnereteket ebben az esetben? Összejönnétek egyáltalán egy ilyen fiúval?

Ha egyébként srác erektált mérete megfelel nektek, jó vele a szex, és a kapcsolat más területeken is jól működik, akkor mennyire fontos nektek ez a tényező?

Természetesen tudom, hogy nem ez a legnagyobb probléma a világon, én sem ezzel a kérdéssel kelek és fekszem, de már régóta meg akartam kérdezni, mert komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Előre is köszönöm az értelmes és őszinte válaszokat!



2022. ápr. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Akinek nem tetszik, az keressen mást.
2022. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem zavar, ha nagyon kicsi! Sőt!


Egy férfi ismerősömmel való találkozgatásaink során nagyon is megnyugtató érzés, hogy MÉG SOHASEM látta a combjai között semmit (még véletlenül sem.) Néha odatéved a lábaira a tekintetem.


Ha leülünk a villamoson, vagy esetleg buszon egymással szemközt - én pedig figyelem, hogy nem-e imbolyog bizonytalanul a testtartása, hiszen már időskorban van, és egyre gyakrabban a segítségemre szorulhat - akkor rendszeresen megnyugszom, hogy nem akar semmit tőlem. Csak barátság van közöttünk, de az töretlenül és nagyon szépen.


Én pedig már javában középkorú vagyok. (Gondolom kérdező, hogy a nagyon fiatal korosztályhoz tartozhatsz, így tehát be kell érned az egyszeri válaszommal...)

2022. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt hogy tudod ennyire túlgondolni? Halál mindegy, mekkora lankadtan, ha erektált állapotban kemény, ez a méret számít, nem a lankadt. Együtt lakok a párommal, nem áll neki 0-24ben, természetes látvány ez is. És ez tényleg csak egy extra, de szerintem kifejezetten előnyös a vér pénisz, izgató, hogy mekkorára tud merevedni.
2022. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem már ezzel az írással bizonyítottad, hogy az értelmi szinted messze veri az itteni átlagot, hidd el fontosabb az, hogy jó személyiség legyél, minthogy mekkora a farkad, ráadásul lógva. De ettől még persze totál meg tudom érteni, én is férfi vagyok, és ez a facméret téma az egész életünket behálózza, c'est la vie.
2022. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindegy, az a lényeg, milyen ha feláll. A 14 jó, férjemnek is kb akkora.
2022. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindig ezt írják, hogy csak állva számít, hogy mekkora, de ez bullshit. Ha lesz egy csajod, akkor gyakran fogja majd látni lankadtan is, de még szex előtt is ha nem áll fel, akkor úgy kell izgassa neked, amíg olyan picike. Plusz ha alsógatyában vagy, nem férfias, ha nem dudorodik semmi. Öltözőben is szar, ha látják, milyen picike. Kisfiús hatást kelt a pici lankadt pénisz, míg egy lankadtan is nagy, vastag farok nagyon férfias hatást kelt. Sokat számít első benyomásra is. De nincs mit tenned, így kell elfogadni.
2022. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7es válaszolóval kezet foghatsz. Nem bullshit, tényleg nem számít lankadtan. Egy vér pénisz többszöröse lesz állva, kizárólag ez számít. Igen, sokszor látom lankadtan, de akinek volt már párkapcsolata, annak ez természetesen látvány. Ezen max az stresszel, akinek sosem volt még kapcsolata. Szex előtt meg többnyire áll, de ha mégse, nagyon izgató, ahogy a kezeim között lesz egyre nagyobb és keményebb. Ez az alsógatya dudorodás is a ti fejetekben él. Páromnak alig látszik valami alsógatyában, mégis 17 centi neki.... Semmit nem számít a lankadt pénisz mérete, egyáltalán nem férfiatlan. Észre kéne vennetek, hogy a legtöbb dologgal csak magatokat hergelitek.
2022. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, hogy olyan látványos a változás amikor izgalomba jön. Nem érdekel, hogy izgalmi állapoton kívül mekkora. Amúgy eddig szinte csak verpénisszel volt dolgom és ernyedten mindegyik kisfiús hatast keltett, de amúgy nem sokszor láttam ernyedten, általában amikor lekerült a nadrág, már állt, mint a cövek. Szerintem sok év után láttam először ernyedten, mert gondolom ügyelt rá, hogy felöltözzőn, mire összemegy. Az első partneremé akkora volt, mint egy husáng, de fogalmam sincs, vérpénisze volt-e. Nem volt vele soha jó a szex.
2022. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2022. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!