Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavar, ha egy vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar, ha egy vékony testalkatú lány fenéktájon elhízott?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Nagyon, csak a lapos vagy izmosan kerek fenék jön be.
Zavar, de nem kizáró ok egy randinál
Nem zavar, de nem is tetszik
Az elhízott fenék izgató
Akár még az aránytalanul nagy fenék is izgató
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen nincs. Ha egy vékony lánynak nagy a feneke arra csak szimplán azt mondják, hogy jó a segge.


Olyan nincs, hogy egy vékony lánynak elhízott a feneke.

2022. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
De van #1, körte alaknak hívják. 36os méretem van felsőkben, B kosaras mellek, vékony derék. De a fenekem aránytalanul nagy, meg a combjaim sem kicsik. És igen, sajnos van rajta némi narancsbőr. Ezt dobta a gép. Egyébként vannak pasik, akik ezért boldogulnak, nekem is minden párom ilyen volt, értelem szerűen.
2022. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kereshetnél egy képet, hogy kb. ugyanarra gondoljunk, de alapból szerintem a pasik szeretik a nagy feneket, bár lehet lenne olyan test amin ez már nagyon hülyén tudna kinézni.
2022. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Tökéletes női testnek hangzik, egyszerűen meg vagyok őrülve az ilyenekért...
2022. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valaki tud linkelni egy ilyen csajt? Még életemben nem láttam ilyet. 1-es vagyok egyébként.
2022. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Linket
2022. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"vékony testalkatú lány fenéktájon elhízott" Ezt hogyan kell érteni? Nagy, hájas és log?:-)
2022. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha például valaki ennyire aránytalan (csak kicsit vastagabb lábakkal):

[link]


Akkor jobb-e, ha legalább ilyenre ledolgozza (ez utóbbi az arányosan elhízottra egy példa), vagy ez még mindig túl nagy?

[link]

2022. ápr. 16. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Az első inkább aránytalan: de úgy is mondhatnám, hogy túl vékony a dereka ehhez a fenékhez. A másodikkal semmi gond, sőt. Amúgy én (F) is aránytalan vagyok, csak nekem a pocakom nagy. :D Szóval nyugi. Szerintem sokan szeretjük a nagy popsikat.
2022. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Az első képen szerintem iszonyú jó teste van a nőnek. Nem véletlen, hogy sok vékony csaj szilikonból csináltat magának ilyen feneket. Éveket adnék az életemből egy ilyen csajért... Azt nem mondom, hogy a fél karomat, mert két kézzel akarnám markolni azt az isteni fenekét.:)
2022. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!