Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért nagyobb durranás ha...

Az miért nagyobb durranás ha valaki elhízott aztán lefogy, mint az aki világ életében sportos egészséges testalkatú volt?

Figyelt kérdés

Van egy két ilyen példa pl a futó dagadt köcsög nevű csávó vagy a [link]


Embereket motiváltnak, rajongóik vannak tudomisén.


Én világ életemben sportoltam ha nem is versenyszinten de mindig mozogtam. Soha nem voltam elhízott, mindig is sportos alkatom volt.


Ha ebből én blogot írnék senkit nem izgatna. Pedig ez is kőkemény munka. Az, hogy én ilyen vagyok ez önképzés, szorgalom, akarat kérdése ugyan úgy.


Mégis azt érzem, hogy ez nem senkit nem izgat. Nekem is el kellett volna hagyni magam, lefogyni aztán ki tudja, még akár sport celeb is lehettem volna...


2019. nov. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, ezen már én is gondolkodtam

Nem az a tudás, ha lefogynak.

Az akaraterő, a fegyelmezettség, hogy mindig tartjuk a formát.

Na ez a valami!

2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha blogot írnál és az senkit nem érdekelne, az nem a testi adottságaid miatt lenne, hanem mert unalmas lenne a blogod.

Dagadtköcsög jól adja elő magátvés személyesen is egy kedves és érdekes ember...

téged meg már ennyi írásod után irigynek tartalak, és különösebben emiatt kíváncsi sem vagyok rád... de nem azért, mert egész életedben sportos voltál... ez még önmagában lehetne érdekes... de ha egy irigy ember van a sztori mögött...

2019. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Számomra alapból nem lehet kedves és érdekes ember aki saját magát dagadt köcsögnek hívja.
2019. nov. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!