Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Őszintén: Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Őszintén: Ti tudnátok szexuálisan vonzódni egy olyan pasihoz akiről megtudnátok, hogy kisgyerekként férfiak megerőszakolták?

Figyelt kérdés

Mi van ha egy pasi nem azért nem szeretné ezt elmondani a barátnőjének mert szégyelli, feldolgozatlan maradt, stb.


Hanem már feldolgozta pszichológussal, évek alatt, csak attól fél hogy a barátnője emiatt másképpen néz majd rá?


Úgy értem, pl. nem reális félelem hogy egy nő nem mer majd vele rendesen, felszabadultan szeretkezni mert azt hiszi hogy ezzel sebeket szakíthat fel?



2022. ápr. 17. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Tudnék
Nem tudnék, mert csak a sérült gyermeket tudnám látni benne (és sajnálnám)
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem joga van tudni a párjának még akkor is ha már feldolgozta és hogy hogy fog rá reagálni az személytől függ
2022. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
1. Vicces ez a joga van tudni addig tart, hogy megerőszakoltak-e gyerekkorodban, de ha már valaki azt meri kérdezni hány szexpartnered volt életedben előttem, akkor azért meg leharapják a fejét, hogy senkinek semmi köze hozzá. (Nyilván ezt azok mondják, akiknek sok szexpartnere volt és érzik ez sok embernek nem lenne oké.)
2022. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
2. Vállalja a felelősséget a partnerei számáért és válasszon olyat aki ezt elfogadja és megérti mert a lényéhez hozzátartozik
2022. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Persze komoly kakpcsolatot akarok, de már hazugsággal indítok. Mert minden hosszútávú kapcsolat alapja a hazugság 🤣🤣🤣 ha meg 1,5 év múlva kiderül csak nem hagy el ezért 🤣🤣🤣 aztán kiderül és repül nem is csak azért amit eltitkolt hanem azért, mert ha ebben hazudott akkor még miben.
2022. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék.

A sebek felszakításától pedig nem félnék. Természetesen megkérdezném kerüljem-e az olyan helyzeteket a szexben, mint pl. az izgatása hátul, de még csak a gátját is. Viszont tudnék felszabadultan szexelni. Legalább érezné, hogy férfi, hogy ő a férfi, hogy ő tölti be a férfi szerepet.

2022. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Én biztos nem mondanám el.

Az ilyen infóval pusztító fegyvert adsz a kezébe, ha összevesztek, szakítás lesz stb ellened fogja fordítani. Nem illegális mindenkinek elterjeszteni és onnantól kezdve senki nem fog ugyanúgy nézni rád.

2022. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de megmondom őszintén, hogy én nem szeretném annyira hallgatni ezt a témát.Lehet önző dolog részemről, de én túl empatikus és gyenge vagyok lelkileg ahhoz, hogy ezt a témát boncolgatni tudjam egy olyan emberrel kapcsolatban, aki fontos nekem.Egyszerűen megbetegítene a bánat, ha ebbe mélyebben bele kéne gondolnom.
2022. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Ettől nem változna a szememben, maximum jobban figyelnék rá hogy a szexben mi az ami kicsit is zavarja. Ami a nem akarja elmondani részt illeti: nemtől függetlenül az áldozatok nem szeretnek erről beszélni. Nincs ebben semmi furcsa. Vagy azért mert sok barmok van aki szereti az áldozatot okolni, vagy mert még mindig fájdalmas emlékezni is, vagy mert a háta közepére se kívánja a látványos, sokszor képmutató sajnálatot. mindegyik indok érthető.
2022. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!