Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami egy lányban külsőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami egy lányban külsőleg és belsőleg visszataszít?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Külsőleg a tetkó, belsőleg ha hülyének néz.
2022. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Belső: Flegma, káromkodó beszéd, mindent jobbantudoknálad, ha meg akar változtatni, olyanra akar rávenni, amit nem akarok (pl el akar rángatni egy ilyen beba**ós buliba (ez egyáltalán nem én vagyok)).


Külső: tetoválás, piercing, fülkarika túlzott smink

2022. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Külsőleg: ápolatlan, csupasz, nagy szemölcsök itt-ott, extrém túlsúly, extrém vékony, piercingek, tetoválások.

Belsőleg ezer minden lehet. Uralkodó, kényes, hisztis, sértődékeny, néhány világnézeti kérdés (drog, abortusz, nyitott kapcsolat), hazudozás, túlzásba vitt bulizás-alkoholizálás, élősködés, hétköznapi trágárkodás, gyermekvállalás eleve kizárása.

2022. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: túlsúly, óriási műszempillák, túl sok smink, 10 centis karmok stb...

Belsőleg: számomra a legvisszataszítóbb a beképzeltség, mások lenézése, trágár szavak gyakori használata, túlzott piálás, cigizés.

2022. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
0%

Külsőleg a mélyen ülő szemek a túlsuly, és a rövid leszbikus haj, vagy a répavőrös kokány hajszin.

Belsőleg meg az aki nem tud társaságban viselkedni, nem lehet vele beszélni, Idézeteket posztol Szabó Pétertől, és hisz a, horoszkópokban.

2022. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most meglepődtem....eddig minden férfi megdícsérte a sminkemet, meg mondták, hogy szép a műkörmöm(csak ismerősök, kollégák). A párkapcsolataimban meg volt, hogy kérték, hogy legyen rajtam smink meg műköröm. Aztán meg nekem megtetszett és utána már azt hallgattam, hogy túlzásba vittem. Erre most itt mindenki a természetességet szereti inkább. Érdekes😅
2022. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
#6, hát, itt a tetoválást és a piercinget is rendesen leszólják :D Nekem mindkettő van, plusz smink-szempilla-köröm, és tök átlagos pasiknak is tetszeni szoktam. Nem volt még rá példa, hogy valaki ezek miatt utasított vissza. Az exem direkt imádta, amikor nem sima bézs vagy francia volt a körmöm, hanem valami színesebb.
2022. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A karmokat és a sminket kihagytam...

3. vagyok

2022. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os... négyes vagyok. Nekem nem magával a sminkkel van problémám, hanem azzal, ha otthon is egyfolytában sminkben van egy lány, az utcára pedig pávaként megy ki. A műköröm esetén is csak a hosszú, keselyűkarmok, amelyek nem tetszenek.
2022. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!