Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat sokakat a kutya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat sokakat a kutya póz, miért jó?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok érte, inkább lovaglás, vagy állva. Mondjuk az álló engem a legjobban izgat. F
2022. ápr. 18. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Oké, hogy te nem vagy oda érte, de számon ne kérd már, hogy másnak miért az a legjobb :D
2022. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy gond, csak miértre vagyok kíváncsi. ;)
2022. ápr. 18. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h tudunk adni olyan választ amire te gondolsz, ha elárulod, hogy te miért szereted jobban a lovaglót vagy az állót?


Mert ezt így alapból nehéz kitalálni, hogy milyen indokokra gondolsz.

2022. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk változtatni is,nem csak négykézláb vagyok hanem felegyenesedek, és a párom megfogja a cicijeimet és megtart,és akkor ugyanúgy hátulról.
2022. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lovaglóban amíg a csaj mozog lehet simogatni.

Az állóban pedig ölelni, és nagyon gyorsan elmegyek, mert nagyon ingerel.

2022. ápr. 18. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Korábban olyan barátnőm volt, akinek telt, de nem túl hájas feneke volt. Kéjes érzés volt, ahogy minden ütemnél egymásnak ütközünk. Én ezt szerettem abban a pózban.
2022. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem feszes kerek nagyobb fenekem van és eddig az összes pasim megőrült érte, imádják nézni hátulról. De ugyanúgy lovaglot is, mert a mellem is szép nagy :D úgyhogy ha egy csaj formás akkor a pasik szeretik ezeket a pozokat ahol gyönyörködhetnek.
2022. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem kényelmes, rossz a szög vagy nem tudom
2022. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom a lottyedt seggű leanyok pontozzak le azokat akik a fenék miatt szeretik nézni a csajukat.
2022. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!