Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szoktatok megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok megfelelő választ kapni a kérdéseitekre a szexualitás kategóriában?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Engem mindig leszidnak mikor itt a lábfétisről kérdezek!


Pedig szerintem nem jó, ha egy talp savanyú.


29F/Beteg

2022. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semennyire, csak mocskolódást szoktam kapni mindenre, amikor valami elméleti kérdést teszek fel arról, hogy másoknak mi a véleménye bizonyos dolgokról, de csak azt kapom meg, hogy buta g.ci vagyok meg hasonlók.
2022. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 StevenUp ***** válasza:
Alapból a kérdés színvonalával megfelelő válaszokat szoktam adni. Kérdést nem teszek fel, mert ami érdekel annak utánanézek neten. Ha mindenki tudná használni az internetet 2022ben akkor ez az oldal lényegében megszünne
2022. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Álltalában kielégítőek a válaszok amiket kapok
2022. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!