Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt igazi rendőr,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt igazi rendőr, börtönőrök? Milyenek vagytok szexuális téren? Dominancia bilincs adott?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szétbaxlak bilincsben, gumibotot a lyukadba, farok a nunidba.
2022. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez engem is érdekel már régóta!


Ha van igazi rendőr, börtönőr itt, akik egy egyenruhafétises lány kíváncsiságát enyhítenék, akkor privátban is fel lehet keresni!


Ui. Bocsi kérdező, hogy idepofátlankodtam, de nagyon kevés ilyen kérdés van a témában. :)

2022. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkában igen, máshol meg... teljesen egyénfüggő. Az ember szexualitása nem a foglalkozásától függ. A bilincset meg bent hagyod a kapitányságon, mi a francért cipelnéd magaddal.
2022. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Az 1esnél a pont!
2022. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, de jó lenne ha kevesebb a btk. 22. § c. pontjával szembemenő kérdést írnátok ki a közel jövőben.
2022. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

#5

Te most csak hasraütöttél és beírtál egy számot, vagy a 22. § -nek mi köze van ehhez a kérdéshez és miért menne szembe vele?

2022. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze
2022. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt rendőr pasim. Civil ruhás nyomozó. Néha elhozta a bilincsét és persze rám is tette szex előtt, vagy közben. (Sajnos elég ritkán volt nála.:))

Nem volt rossz, sőt........:)

Nem volt durvulás, de domináns volt ilyenkor. Szerencsére.:)

2022. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Rendőr vagyok, de én inkább a szerényebb fajta. 😌

A munkába szeretek én lenni a kemény fiú, de amúgy szex terén birom a dominánsabb csajokat.

2022. ápr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Úgy gondolom, a szexuális érdeklődés független az emberek munkájától.


Habár azért arra kíváncsi lennék, hogy vajon a rendőrnők kíváncsiságból kipróbálják-e a bilincset. :)

2022. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!