Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nagyon kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nagyon kis pénisz esetén megoldás lehet segédeszköz?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi és vékony péniszem van, ezt dobta a gép…


Már szakított velem emiatt 2 lány is.


Az a baj, hogy Ők már a kapcsolatnak nagyon az elején kihátráltak, amikor realizálták hogy így számukra nem élvezetes a szex.


Fel sem merült segédeszköz, mint esetleges megoldás…


Ezért sajnos elég félős vagyok már, meg szégyenlős, félek hogyha meglátják a farkam, akkor már automatikusan minden esélyem elillan a kapcsolatra…


Itt sok kérdést olvastam és felfedeztem egy érdekes ellentmondást, mert szinte minden kis péniszes kérdés alatt azt írja a többség hogy egy kapcsolatban a szerelem a lényeg és ujjal meg szájjal teljes értékű orgazmus okozható a nőnek… De közben meg olyan kérdéseknél, amelyek konkrétan arról szólnak, hogy elég e egy kapcsolatba az orál, a nők nagytöbbsége azt szokta írni, hogy nekik szükségük van aktusra is és arra az érzésre hogy ki vannak töltve, még akkor is ha hüvelyi orgazmusuk nincs és enélkül nem működik egy kapcsolat még akkor sem hogyha vannak érzelmek.


Ezek tipikus válaszok szoktak lenni… És mind a két típusú válasz, az adott kérdés alatt, általában magasra van értékelve, gyakran 100%-ban hasznos.


Én ezt az ellentmondást már eleve nem értem… De most ez mindegy is.


Most az a kérdésem, hogy a kis pénisz + szexuális segédeszköz párosítás, az lehet jó?


Ha egy nagyon kisfarkú pasi hajlandó lenne ilyeneket használni, akkor lennétek vele? Szerintetek lehetne teljes értékű a szex?


Nekem például ezek szimpatikusak:

[link]


Ezt például lehet úgy használni, hogy rezgéssel egyszerre izgatja a G pontot, és közben a csiklót is és megfelelő síkosítással behelyezhető a hüvelybe mellé a pénisz is.


A hüvelybe helyezhető részének a hossza az 8.7 cm és 3 cm az átmérő (vastagság).


Így egy vékony pénisz is meg adhatja a kitöltés érzetét emellett, nem?


Illetve még ez is tetszik:


[link]


Az ilyen wandek, azok csak csikló izgatásra alkalmasak, viszont a jobbak állítólag elképesztően intenzív élményt okoznak…

Behatolás alatt sok szögből, sokféleképpen, változatosan lehet izgatni vele a csiklót.



Nyílván a sima dildók is játszanának, azok elől sem zárkóznék el, hogyha lenne párom, csak arról az a véleményem, hogy gyakori használat mellett (ha nagyon megszokja a nagyobb dildót), akkor csak ront a helyzeten, mert a péniszemből még csak annyit sem fog érezni mint alap esetben…



2022. ápr. 19. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha annyira kicsi akkor szakítok
2022. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmi ellentmondás nincs, mivel olyan sincs hogy "a nőknek ez vagy az jó". Egyiknek elegendő a csak orális elérésű orgazmus, más pedig aktus párti. Mindkét megállapítás helyes.
2022. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
a vibrátor és a farok ég és föld, hiába tud mindkettő orgazmust okozni
2022. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2.


Én ezt értem, de egyik típusú kérdés alatt mondjuk 10/9 válasz X-et ír, másik típusú kérdésben meg ugyanúgy 10/9, tehát komoly többség Y-t.


#3.


Ezt is hallottam már, bár általában azt hallom, hogy a vibri sokkal jobb élményt ad…


De ezt ténylegesen férfiként sosem fogom megtudni.


Viszont önmagában amit írtál, nem válasz a kérdésemre.


Valamint nekem van potens farkam, csak kicsi.

2022. ápr. 19. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

nekem sosem ad jobb élményt a vibri, csak másmilyet

de ha leírnád mekkora az a kicsi, jobb lenne

2022. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5.


11.2 cm ha teljesen merev.

2022. ápr. 19. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Adtál egy jó ötletet
2022. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7.


Mit?

2022. ápr. 19. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi van nekem is és fel fogom dobni az ötletet a feleségemnek. :)
2022. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!