Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok mikor elélvez egy nő?

Figyelt kérdés
Én ritkán tudok elmenni, mármint 10 szexből maximum 2-nél és akkor is mindig zavarban vagyok mert magamnak kell csinálnom. Szeretném azt hinni hogy ilyenkor legalább valami pozitívat gondol a párom. Úgy általában ritkán szexelünk, szóval csak olyan 2 havonta egy orgazmusom van, de valahogyan akkor sem tűnik valami boldognak. Szerintem más nők akiket lát sokkal szebben élveznek el és ez a baja velem. Férfiak ti mit gondoltok mikor a párotok elélvez? Esetleg ha azt is leírnátok hogy milyen/mi tetszik benne annak nagyon örülnék.

2022. ápr. 19. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Tudom tudom, férfiaknak szólt a kérdés. De én női szemmel komolyan nem értem ezt a női logikát. Neked még érni kéne a szexhez.
2022. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Elég szegényes az életed.
2022. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan nő vagyok, de szerintem azért "nem tűnik boldognak", mert nem tud téged kielégíteni. Próbáljatok meg kommunikálni, mi a jó neked, és hogyan csinálja.
2022. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 hát én már megkértem egy két dologra, de nem akarta csinálni… szóval így jártam, csak reméltem hogy ha csak simán látja az orgazmusom az jó érzés lesz neki, dehát nem úgy néz ki🤷🏼‍♀️
2022. ápr. 19. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elélvez, találj ki valamit. Majd megtudja milyen szar
2022. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A no orgazmusa oromot okoz ! Plane hogy altalam van orgazmusa. Mikozben benned van, izgassa a csiklod, ugy hatha jobb lesz neki is.
2022. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok, hogy eljuttattam a csúcsra


45/F

2022. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hatalmas elégtétel, ha láthatom, ahogy egy nő elélvez, pláne tőlem. De még úgy is qrva jó, ha magának csinálja, és én nézhetem.
2022. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor jobban örülök a párom orgazmusának mint az enyémnek. Mi 4 éve vagyunk együtt, huszonévesek vagyunk mindketten és olyan 3-4 naponta szexelünk kb. de mindig törekszek rá hogy elmenjen és bármit megtennék érte kb. :)
2022. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
“Na végre. Azt hittem soha nem jön el már el ez a pillanat. Teljesen le van már zsibbadva a kezem, szám, mindenem.”
2022. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!