Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szex? Harmadik fél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex? Harmadik fél, féltékenyég?

Figyelt kérdés

Barátom szeretne 2 lány felállással. Engem is érdekel de tarok tőle, hogy kiszeret belől vagy én nem is tudom. Kicsit önbizalom hiányos vagyok.

Akik bevettekn parkapcsolaton belul bevettek harmadiknak valakit akkor változott a kapcsolatukba bármi is?ismerős vagy ismeretlen volt a 3.?


2022. ápr. 19. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban hogy utána repülsz.
2022. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Én arra vágyom, hogy dugom egy pasi nojet, közben a pasi engem basz.
2022. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én párt keresném hasonló ügyben,akár hosszabb távra..33F
2022. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat hogy repülsz. Exemet pl kirakta a volt csávója a kapcsolatból hármasozás után. Aztán az új csajjal csinált gyereket.


29/F

2022. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Benne van a pakliban, hogy a beszálló játékossal érzelmek szövődnek. Mindazonáltal... ha a pasidnak nem te vagy a no.1. akkor lelécelne így is úgy is idővel, akár hármasban ismeri meg a csajt, akár máshogy jön vele össze. Nektek kell tudnotok mennyire erős a kapcsolatotok, elbírja-e a hármast, tudsz-e annyit nyújtani a pasidnak, van-e olyan erős az érzelmi kötelék hogy inkább erősítse a kapcsolatotokat, mintsem egyáltalán felmerülhessen a kicsábíatás.

+1 ffi hármasnál megvannak rá a módszerek a kikacsintás elkerülésére, de itt más az ábra

2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit leírtál, az tökéletesen azt mutatja, hogy a hármas nem neked való.

Nincs ezzel semmi baj.

2022. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy imádom a többesek, swingerek "műfaját" osztanom kell a #6-os véleményét. Te inkább bele se kezdj ilyen nekifutással. Nem elengedni fogod magad, osztozni a párod örömében, hanem folyamatosan feszülni, görcsölni. Így nem lehet nekivágni, csak szorongást okoz, nem pedig még jobban összekovácsolni titeket.

Nem baj, ha nem csinálod, belőlem sem lesz operaénekes mégis jól érzem magam és szeretek énekelni.

2022. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
07: Korrekt válasz.
2022. ápr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

07 teljesen korrekt..kérdező te meg meneszd a pasit ha erőlteti annak ellenére, hogy bizonytalan vagy esetleg nem akarod!Esetleg dobd fel a 2 pasi 1 nő felállást, hogy érezze a törődést :) Korotok?

36N

2022. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a hetes teljesen jol leírta. Nem valo mindenkinek a tobbes szex. Vannak emberek, akik úgy szeretik a másikat, hogy az csak az ové. Vannak, akik kolcsonosen, mind a ketto fél szeretné tobbesen. Na, nálatok szemel láthatoag nem ez a felállás. Itt az egyik fél kikacsingatos, a másik meg a kotodo fajta. Elso tanácsom, hogy ne menj ebbe bele, kicsit bizalomhiányosan meg végképp ne. Ez lelkileg nagyon megterhelo. En csak egyszer voltam egyeduli álloként beszállonak egy párhoz, és el kell ismernem nagyon erosen hatott rám emocionálisan, nem még ha én lennék a pár. A másik, hogy a pasiddal se vagytok ezek szerint nagyon osszeillok.
2022. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!