Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti is féltékenyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti is féltékenyek vagytok a volt férjre ha miattatok hagyta el párotok? Ha igen miért? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Az én párom féltékeny, pedig az exem csak a gyerekhez jön havi 1x. Rákérdeztem miért féltékeny, azt mondta mivel elhagytam miatta a férjem (26 év után) őt is bármikor elhagyhatom másért. Jogos ez a gondolkodás így szerintetek?

2016. szept. 16. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Valami nagyon nagy gond lehet a háttérben, hogy a párod ettől fél. Gondolkodjatok el rajta, hogy mi.


22/F

2016. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem hogy miért kell féltékeny lenni egy pasinak ha Ő érte hagytad el az előzőt. Nyilván hogy Őt választottad ezzel is azt jelezd felé hogy Ő a jobb... Sajnálom de ez beteges amit a mostani párod csinál ezzel csak el fog veszíteni... Mert ezzel a féltékenységgel meg fog fojtani... Nem lesz ennek jó vége... 22 L
2016. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Megnyugodhatsz Kérdező, a 22 évesek a maguk hatalmas élettapasztalatával megoldják a problémát. LOL
2016. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
3#-as már bocsi de volt ilyen párom. Betegesen féltékeny lett. Távoltartási végzést kellett kérnem ellene. 22 L
2016. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem a párom féltékenységet, de mindig mondom neki napi szinten mennyire szeretem. Akkor általában megnyugszik. Ő fiatalabb nálam 14 évvel. Azt is mondta már, hogy vele egyidősekre és velem egykorúakra is féltékeny.
2016. szept. 16. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A párod önértékelése nincs rendben. Ezt nem tudja pikkpakk elengedni. Egyértelmű, hogy 26 év után csak olyanért hagytad el a férjedet, aki miatt valóban érdemes volt. De nem írtad, hogy mennyire történtek sumákolósan a találkozasok, mennyi ideig volt szerető, milyen hazugságokat vállaltál be, hogy vele légy. Szerintem érthető a bizonytalansága. Ha még nem mérgezi a kapcsolatotokat, akkor beszéljétek meg. Jelezd felé, hogy eltaszít magától, nem, nem vissza a férjed felé, hanem csak mellőle, ezt pedig határozottan nem akarod, mert már nem érdekel más.
2016. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, 34/n
2016. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten jogos, lehet legközelebb egy 20 évvel fiatalabbért hagyod őt ott. :D
2016. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6#

Sosem csaltam meg a férjem. Nem feküdtem le vele amíg a férjemnek nem mondtam el, hogy van valakim. Ez megismerkedésünk után 2hónapra történt meg.


8#

Sosem vonzódtam a nálam fiatalabb férfiakhoz, ő valamiért (nem szex) nagyon megfogott

2016. szept. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!