Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért tesztek úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért tesztek úgy mintha nem lenne fontos a szex,már az elején egy kapcsolatban, aztán meg félre léptek ha kevés?Minek játszátok meg, magatokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért lépünk félre,mert kevés,hanem keressük az igazit. Ha félrelép a csajod,akkor számára nem te vagy az igazi.L.
2022. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Sose léptem félre, nem is fogok soha mert van bennem gerinc, ha nem működik a kapcsolat akkor inkább szakitok minthogy megcsaljam.

Nem teszünk úgy mintha nem lenne fontos a szex, csak nem beszélünk róla úton útfélen.

2022. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem játszom meg magam, szelektálok, válogatok hogy megtaláljam a megfelelő embert.

A szex fontos, sose tagadtam. Nem lépek félre ha kevés, hanem jelzem a problémát. Amennyiben nincs változás akkor jöhet szóba a szakítás.

2022. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Te sem vagy igazi pasi!

Egy igazi pasi tudja, hogy egy igazi nőnek a puncijához a szívén keresztül vezet az út, egy igazi nó pedig tudja, hogy egy igazi pasihoz a farkán keresztül vezet az út a szívéhez ;)

Tehát a nők nagy részét már aki félre lép, nem a kielégületlenség vezeti, hanem az elhanyagolás. Ilyenkor megkérdezem a kedves kérdezőt, mikor vittél a párodnak csak úgy virágot?

Mikor kérdezted meg utoljára, hogy milyen napja volt? Mikor bókoltál utoljára? Mikor vitted el egy jó kis vacsorára, színházba? ...stb.

45ff

2022. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem igenis fontos a szex, én nem teszek úgy, mintha nem lenne fontos. 😃 L
2022. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Fontos a szex, de akkor, ha az számomra jó. Ez ritka. Pl. a párod lehet emberileg jó fej, külsőleg is a szeren, nincs folytonos veszekedés, viszont nem érzékeli, hogy mikor szex közben megragadja a lábad, karod erősebben, az hogy tud fájni, utána tele vagy kék folttal. Vagy úgy ujjaz, mint a smirglipapír, úgy nyal, hogy mindent, csak a lényeget nem, azt hiszi, a síkosító mindent megold (neki igen), bevágja a nagy méretet előjáték nélkül, lefog, hogy te ne mozogj, mert ő azt szereti ha csak fekszel stb. Lehet, hogy az elején ez izgalmas, a hormonok, a rózsaszín köd miatt, de később nem. A jó szex a nőknek is fontos, ha rossz, akkor eleinte csak próbálják elkerülni, ha hiába mondják (én évek óta), hogy mi a rossz, mi nem tetszik. A szerető később jön a képbe, amikor a nő már teljesen feladja és csak a jobbra, az alkalomra vár...
2022. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
6# Pedig sok nő pont ezt szereti, ha szexnél jól meghágják.
2022. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

#7

Igaz nem nekem írtad, de ez nem érv valami mellett hogy "sok nő azt szereti". Vagy ti tényleg elhiszitek hogy mindenkire ráhúzhattok egy sémát?

2022. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az itteni válaszokból leszűrhetjük, hogy fontos mindenkinek.

Nem, mintha ezt nem lehetett volna eddig tudni, de a kérdező azért rávilágított, hogy mekkora képmutató kamus szövegeket tudnak letolni néha egyes egyedek nőként is, amikor úgy állítják be, mintha csak azok a kanos pasik lennének szexközpontúak, velük szemben :D Persze ezen nem segít, hogy mennyi agysebész pasi is büszkén kommunikálja ugyanezt, ráadásul általánosan, mintha törvényszerűen így lenne.

2022. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szex nagyon-nagyon fontos, sőt! Az hogy mennyire majd az ismerkedés adott fázisában derül ki - ha ott tart a történet az illetővel. Addig viszont meg senkinek, semmi köze hozzá!
2022. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!