Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hölgyek, feleségek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek, feleségek akik kisebb méretű a párja?

Figyelt kérdés
A kisebb méret alatt a 10-13 cm és vékonyt gondolom. Tételezzük fel , hogy előtte végig csak nagyobbakkal volt dolga a nőnek. Az rendben van , hogy nyalással kompenzálja a férfi és szex alatt is eléveztek. De nincs olyan érzésetek , hogy nem tölt ki teljesen? A vékonysága miatt. Vagy csak a férfiak rágódnak rajta ennyit?

2022. ápr. 20. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A férjemnek is kicsi van, ezért van szeretőm.
2022. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mekkora neked a vékony?
2022. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi , elírtam. (Akiknek)

Szerintem a vékony az kb 4 cm alatti.

2022. ápr. 20. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjemnek nagyon vastag és kb 16-17 cm.Nekem fontos ez, hogy ilyen téren passzoljunk, szerencsém volt, hogy kifogtam.

Viszont mivel ez számít nekem, én kis péniszű férfihez nem mentem volna hozzá.Szerintem akiknek nagyon zavaró ez, azok simán nem is házasodnak ilyen férfiakkal.Szóval úgy gondolom, ha egy kisebb méretű férfivel házasodik egy nő, akkor azért annak a nőnek megfelel az a méret, nem kell ezen aggódni.

2022. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4 es én nekem is ez a rálátásom , hogy mindenkinek meg van a párja.

Csak itt olvasva elég sok olyan ember van akinek komplexusos vagy nem tudom. Aztán én arra vagyok kíváncsi , hogy a nagyok után milyen a kicsi? Aztán ha vele köti le az életét az csak jelent valamit nem?

2022. ápr. 20. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan érzés, s nem cserélném le a világ legnagyobb farkára sem.
2022. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Alapból olyan párt kellene választania mindekinek, aki a vágyainak megfelelő paraméterekkel rendelkezik. Nem pedig megcsalni a másikat. Ez egyik félnek sem jó. Ez ugyanaz az ostobaság, mint amikor valaki mást akarsz faragni a partneredből a saját képedre. Kompatibilis társat kell választani, nem egymást kínozni, kutyából úgy sem lesz szalonna soha!
2022. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

#5 Ezt valószínűleg nem jól képzeled el.A hüvely az nem tágul ki egy nagyobb farok után, hanem visszaáll.Szóval ha valaki egy kis(ebb) farkú férfivel szexel, azon az érzésen nem változtat, hogy előtte milyennel volt.Max annyi, hogy aki volt már nagyobb méretűvel, annak van viszonyítási alapja, és el tudja dönteni melyiket preferálja.De egyébként a technika is fontos.

Ha egy nő hozzá megy egy férfihez, akkor úgy gondolom az a férfi megfelel neki ahogy van.

2022. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze csak sok nővel beszélgettem innen is(vagy férfiak nőnek ki adva magukat) mindig az volt a probléma , hogy párjuknak kicsi.

De akkor miért vannak vele? Ezt nem tudom megérteni

2022. ápr. 20. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hát.Ha valakinek ilyen gondja van a párjával, arra is van magyarázat.Mondjuk olyan más dologban illenek össze, ami miatt elfogadta a méretét, és úgy gondolta ezzel együtt tud majd élni, mert annyira nem fontos neki.Viszont idő közben rájött, hogy mégis számít.Egyébként szerintem ez annyira nem gyakori felállás.
2022. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!