Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő ezért ítéli el ezeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő ezért ítéli el ezeket a csoportokat?

Figyelt kérdés

-prostituáltak: Részben(!) megdöntik a punci hatalmának monopóliumát, így sok pasi kötelék nélkül és kényelmesebben fordíthatja a tőkéjét szexuális ösztönök kielégítésére.


Ezzel sok "átlag" nő veszíthet, mert a "piacon" alternatívát kínálnak a prostik. Persze a kapcsolatot nem pótolja.


-transzok: Bizonyos tekintetben (legalábbis szerintem) vannak köztük jobbak mint a született csajok.


Nincs menstruáció, sokan rámennek a nagyon nőies vagy ribis kinézetre, sminket is magas szinten szokták művelni. Én a nagyobb csajokat szeretem és ők ugye átlagban magasabbak is.


Sokan nem műttetik át magukat és a farok ugye sokkal viccesebb és praktikusabb mint a punci.



2022. ápr. 21. 04:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Vannak hülye vélemények, és vannak olyan vélemények amik okot adhatnak a pszichiátriai kivizsgálásra.

Amit leirtal az ez a kategória.

2022. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha látens meleg vagy csak fogadd el magad ahelyett, hogy itt vergődsz. Nem vagy degeneráltabb, mint a kérdésedben szereplő 2 csoport.
2022. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!