Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek egy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek egy a lányoknál kevésbé népszerű pasinak egy olyan, külsőre szinte tökéletes nőt visszautasítani akit körbe rajonganak a férfiak és maximum valami modelltől vagy hollywoodi szupersztártól lenne elképzelhető hogy visszautasítsa?

Figyelt kérdés

És a pasi aki visszautasította nem meleg, ezt lehet tudni…

Azt is lehet tudni, hogy szingli…


És sem kapcsolatra, sem csak szexre nem kell neki a lány.


Milyen okai lehetnek ennek? Van valami egyáltalán logikus magyarázat?



2022. ápr. 21. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Kishitű. Nem hiszi, hogy vele marad. Jobban átgondolva, inkább realista.. 😄
2022. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Aszexuális

Esetleg annyira felénk, hogy megijed egy ilyen lehetőségtől.

2022. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pár oka... ízlések és pofonok, attól hogy egy csaj bejön a pasik 99%-ának a fickó még lehet pont a másik 1%-ba tartozik. Meg amit fent is írtak, aszex a fickó, de lehet meleg (honnan tudod nem az, ki van írva a homlokára?), vagy éppen berosált a lehetőségtől a nadrágba / szívatásnak gondolja a dolgot.
2022. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem, hogy meleg lenne mert volt már 3 barátnője is amióta ismerem… És a barátai mindig mondják, hogy tud valamit a csajozásról, mert hogy az összes barátnője jobban nézett ki mint Ő.


Viszont azért egyik sem az én szintem volt… Persze most meg fogom kapni, hogy beképzelt vagyok, pedig amúgy ez nem igaz.

Csak az a tapasztalatom, hogy minden pasi vagy össze akar velem jönni, vagy legalábbis le akarnak velem feküdni… Ezért vannak csak lány barátaim és a fiúkból inkább csak haverok.

Mert ha egy férfival huzamosabb időt töltök el, akkor többet akar… Így meg nem lehet barátkozni.


Viszont 23 évem alatt még soha nem kezdeményeztem én. Csak ennél a fiúnál történt ez meg és először egyszerűen mintha nem fogta volna a lapot, hogy közeledek felé, de amikor meg megírtam neki kereken hogy szeretnék vele randizni, akkor azt mondta hogy kedves lány vagyok, de romantikus értelemben nem érdeklem.


Utána mondtam neki, hogy én szex kapcsolatban is benne lennék (ami nem igaz, mert pont hogy érzelmileg vonzódom hozzá, csak kiváncsi voltam a válaszára) és azt mondta, hogy ne haragudjak de az sem érdekli… Pedig ha erre igent mond, akkor nem feküdtem volna le vele, de legalább abban segített volna hogy elfelejtsem.


Meg amúgy nálam kevesebb mint 1 évvel idősebb, szóval én sokkal jobban illenék hozzá mint az eddigi női… 20 éves korában pl. 16 éves barátnője volt, az előző barátnője meg 29 volt (amikor Ő még 23, most 24).

2022. ápr. 21. 12:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 nah akkor csak simán egy olyan pasi aki nem akarja a világ minden nőjét megdugni és több kell neki hogy "beinduljon". Van ilyen típus is, te simán csak nem vagy az esete és megy tovább hogy megtalálja azt aki meg igen. Baby fogadd el hogy lehetsz akármilyen csinos nem tetszhetsz a világ összes pasijának.
2022. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De nem azt mondtad, hogy a lányoknál kevésbé népszerű?
2022. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6.


De igen. Az én barátnőim közül pl. mind gáznak tartja a külsejét…

2022. ápr. 21. 13:00
 8/16 dregor ***** válasza:
Szegénykém... gyere, meghívlak egy sütire és utána ha nagyon szépen megkérsz rá, lehet szó vígasz szexről is. :'D
2022. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5.


Eddig még csak olyanok mondtak olyat, hogy csúnya vagyok, akiket én utasítottam vissza… De az ilyeneken csak nevetek.


Mind az alakom, mind az arcom szebb mint az eddigi barátnőinek és mégsem kellek neki, pedig még korban is jobban illek hozzá, mint már írtam…


Sajnos nagyon frusztrál a dolog.

2022. ápr. 21. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy te is mennyi csinosabb pasit elutasítottál ennél a srácnál. Nekik ezt be kellett nyelniük. Most rajtad van a sor.
2022. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!