Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek egy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek egy a lányoknál kevésbé népszerű pasinak egy olyan, külsőre szinte tökéletes nőt visszautasítani akit körbe rajonganak a férfiak és maximum valami modelltől vagy hollywoodi szupersztártól lenne elképzelhető hogy visszautasítsa?

Figyelt kérdés

És a pasi aki visszautasította nem meleg, ezt lehet tudni…

Azt is lehet tudni, hogy szingli…


És sem kapcsolatra, sem csak szexre nem kell neki a lány.


Milyen okai lehetnek ennek? Van valami egyáltalán logikus magyarázat?



2022. ápr. 21. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha jobb női voltak, mint a szintje, akkor valószínűleg már rájött, hogy a külső nem minden. Egyszerűen nincs meg veled a kémia, csak egy csinos pofikába nem lehet beleszeretni. Lehet szépnek tart meg minden, de attól még nem elég, ha semmi mást nem váltasz ki belőle.

Azok a pasik maradnak csak olyan nővel, aki szép, de belsőleg nem passzolnak, akik felszínesek, kell a kirakat. Legalább ez a srác nem az, jó lenne, ha több ilyen lenne.

2022. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy nem a külsőddel van baja, hanem a természeted taszítja. Vagy esetleg emlékezteted valakire, akivel negatív élménye volt.
2022. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Kérdező:D Teljesen másképp gondolkodsz. Minden amit írtál: szubjektív.


Nekem barátnőm sem volt, mégsem jövök össze akárkivel. Sőt. Nálam is előfordul az, hogy van XY lány, aki rohadt sok embernek tetszik, de nekem meg nem vagy csak részben. Néha már meg se szólalok, itt sem amikor áradoznak valakiről, nem írom le, hogy nekem nem tetszik, mert 0%-on lennék és elhordanának mindennek csak azért, mert nem egyezik az ízlésünk:D

A lényeg viszont az, hogy Neked jobban tetszik az arcod, mint a volt barátnőié. Neked tetszik jobban az alakod, mint a volt barátnőié. De ettől még számára ez lehet, hogy fordítva van. Mindenkinek más a szép. És ez külsőfüggetlen. Attól, hogy sokak szerint jól nézel ki még tetszhetnek olyan fiúk, akik mások szerint nem nézenk ki olyan jól - de szerinted meg igen. És ugyan ez fordítva meg pepitában.


Éppen ezért gondolom úgy, hogy akárki/akármi is tetszik, még ha nem tűnik számunka egy "súlycsoportnak", ugyan úgy meglehet próbálni, max elutasít és nem történik semmi. De nem tudhatjuk, hogy az illetőnek mi az, ami tetszik, mit lát szépnek stb. Mert az ízlés és, hogy ki mit lát szépnek eléggé szubjektív és... ha nem is mindig, de van hogy külsőfüggetlen. :)

2022. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is utasítottam már vissza csajt aki konkrétan felajánlkozott szexre, kapcsolatra vagy bármire. Amúgy jó csaj szerintem ő is úgy beszélne magáról mint te. De sajnos akkor sem az esetem úgy értem mentálisan. Mert pl az adott csaj határozott önálló ami jó de én azt az elesett típust szeretem akit lehet patyolgatni. Meg hát azért vannak különbségek a gondolkodásban is.
2022. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki nem ilyen az ízlése. Pl. sok nőnek igen, de nekem nem jönnek be a magas férfiak. Az 170 körüliek tetszenek... Ez ilyen dolog...
2022. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kicsit el vagy szállva magaddal. Nem minden a külső. Már bocs de nekem már nem vagy szimpatikus, nem csodálkozom hogy visszautasított. Lehet, hogy ez a pasi pont más volt mint az exeid, mert ő nem volt felületes. Egyszerűn nem tetszett neki a személyiséged.

Hidd el, lehetsz akármilyen szép, ha a belsőd csúnya. Egy rendes férfinek nem elég az ha szép vagy, mert akkor csak a tested kell neki nem te. Ez jobban kéne zavarnia téged, minthogy valaki visszautasított. Nekem szarul esne ha így tárgyiasítanának, de te tudod. Saját magad is tárgyiasítod magad szóval igazábol nem lepődök meg.

2023. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!