Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legbetegebb, legdurv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbetegebb, legdurvább szexuális fogalom, deviancia, történet, amit láttatok, olvastatok, vagy hallottatok róla?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pedofília, zoofilia, ürülék/vizelet.
2022. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt volt egy srác aki elég beteg volt, nem teljesen hiszem el neki amiket írt, de részben azért még valós is lehetett volna, elég beteg volt...
2022. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy lányt, aki a fájdalomra izgult, tiszta heg volt a keze és a lába is, meg égési sérülés, verette magát másokkal, tudtommal egyszer fel is akasztotta magát, mert számára ez volt az élvezet. Ebbe úgy elég durva volt belegondolni amikor pl ott áll előtted egy ilyen ember.
2022. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
A Brüsszeli buzzik, nemváltoztató műtéteket hajtanak végre az ovodásokon.
2022. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Családon belüli dolgok ismertem aki érintett volt. N
2022. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt már durva kérés pasitól....
2022. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
1: Szánalmas, ez a kötelező pedohiszti. Tudtam, hogy azonnal beírja valamelyik fontoskodó majom.
2022. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 A pedofília fogalma elég tág, szóval nem olyan egyértelmű az, hogy melyik része nagyon beteg s melyik nem az, mert van kevésbé beteg és nagyon beteg része is, de az tény, hogy egy deviancia.
2022. ápr. 21. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvastam és fikcio. Egy lányt a szülei halára kínozzák és erőszakolják,mert ez a helyi szorakoztató műsor.


Amit olvastam több embertől és állitják,hogy igazi azaz "dokomentum film" a Daisy destroyer. Egy egy pedofil megerőszakol egy 11éves lányt aztán orvosi eszközökkel megkínozza és megöli.

2022. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!