Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Méret a lényeg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, számomra fontos. Honnan lehet tudni, ránézésre, hogy ez férfinek mekkora farka van? Nem kell hosszúnak lennie, de legyen vastag. Ezt honnan lehet megállapítani, anélkül, hogy neki állnánk a szexnek? Tehát pl egy szórakozóhelyen? Kezéből? Ujjaiból? Nadrágján mi látszik át?
2022. ápr. 22. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha nagy az orra.
2022. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Minél nagyobb a farka annál jobb. Még az sem baj ha semmi esze nincs.
2022. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy,de ilyenkor annyira elcsodálkozom hogy tényleg vannak ilyen nők...
2022. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Évekig nem tudnak kielégíteni férfiak, átlag méretűek. Eddig két vastag partnerem volt, az egyik sajnos drogos volt, keményen, a másik meg sajnos már házas. Velük élveztem csak a szexet. Nőként fontos a kielégülés, sok férfinek ez nem számít. Előző partnerem igyekezett, de gyorstüzelő volt, szokott orálisan kényeztetni, de az mégsem olyan, mint a behatolós orgazmus. Érdekes ugye...
2022. ápr. 22. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi orgazmusod nem volt átlag méretűvel?
2022. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
40%
Hàt sajnàllak.
2022. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem volt hüvelyi orgazmusom, csak a vastag partnerekkel.

Nem vagyok tág.

2022. ápr. 22. 18:06
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
ha átlagon felüli kell akkor bizony az vagy. 4, 4,5 vastagsággal ha nem jó akkor nálad van a probléma.
2022. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Ez csak egy idióta általánosításokra alapuló társadalmi elvárás, és rengeteg férfinál kissebségi komplexust meg gátlásokat vált ki. Nem a méret a lényeg, semmi jelentősége nincs. Egy megfelelő partnerre van szükséged, aki képes bánni az erogén zónáiddal. Egyébként nem vetem el azt sem hogy neked egy vastagabb farokra van szükséged, és azt élvezed a legjobban, van ilyen is, nincs is ezzel semmi baj. De azt nem tudod megálapítani semmilyen módon hogy valakinek milyen farka van, addig amíg a kezedbe nem veszed. Szerintem ne a vastag farok legyen az elsődleges számodra, lehet hogy egyszer meglepődsz😉…
2022. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mivel, ahogy írtad is, lehetetlen kiszűrni, így a legtöbb partnerem nem tudott /akart kielégíteni. Igazad lehet, lehet még nem találtam megfelelő partnert. 34 évesen azért ez gáz.
2022. ápr. 22. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!