Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen nem voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nem voltam együtt nővel, a méret lenne a lényeg ?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve nem voltam szexuálisan senkivel. Sajnos jött a pandémia az előző évben, ami csak 1 év indok volt, hogy a többi kettőhöz. Néha úgy érzem, hogy már soha senkit se fogok találni magamnak embert. Nem próbálkozok, egyszerűen szorongok azon, hogy szerintem nekem nincs akkora, mint a baráti társaságomban a többieknek. Nyílván nem nézegettem még senkiét, azonban sok ember elég nyíltan beszél a párjuk testéről, s hallottak alapján kb esélyem se lenne labdába rúgni. Mielőtt bárki leírná, hogy vesztes vagyok, hogy nem lehet egy nőt találni kérdésre a válasz, hogy egyesekkel ellentétben hosszabb időre szeretek meg valakit. A probléma, hogy se a magasságom, se penis size nincs a helyzet magaslatán egy 21. századi "átlag" nő elvárásaihoz.


Ti ezt hogyan szoktatáok magatokban lerendezni ? Elég potencia romboló, ha a többi emberhez mérem magam. 23 éves vagyok, férfi, 175 magas, 16cm az említett testrész. Egyetemista vagyok, kevésbé ocsmány.



2021. máj. 5. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 cm már amúgy nagynak számít ennél jóval kisebbekkel voltam együtt.
2021. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit utánaolvasgatsz (nyilván nem itt, mert itt mindenkié 25 cm-nél kezdődik...), akkor láthatod, hogy a 15-16 cm teljesen átlagos méret.
2021. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a magasságod és a farkad mérete a probléma, hanem a 0 önbizalmad. Ha ezt vetíted ki másokra is, akkor ne csodálkozz hogy nem találsz senkit.


Különben is, mire odáig jutnál valakivel hogy megtapasztalja, már rég nem fogja érdekelni

2021. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nagy szerencsém van. Magasságban 5 centivel, pénisz hosszban 1 centivel nagyobb vagyok, és végigdugtam fiatalon az országot. Most, 50 felett is párkapcsolatban vagyok. Tehát a méreteidre semmiképpen se fogd a siker hiányát, mert nem gondolnám, hogy emiatt lenne gondod. Nincs köztünk akkora különbség centikben, és mégis teljesen más élet. Vagy szerinted én még pont jó vagyok, te meg kicsi???
2021. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igen, nagyobb a farkad mint az enyém, csak vírus óta 3 nőm volt már :))
2021. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 cm az enyém eddig nem volt baj vele
2021. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!