Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kerültetek bele a BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerültetek bele a BDSM világába? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A fantáziámat már egy ideje mozgatja ez a világ, de teljesen kezdő vagyok. A dominancia érdekel, de nincs tapasztalatom se megfelelő háttértudásom(értem ez alatt pl. a különböző kötözési technikákat stb. stb.) Ahhoz hogy belemenjek ilyen jellegű ismerkedésbe szeretném a maximumot nyújtani, de nem tudom, hogy hol informálódhatok, tanulhatok. Ti kezdőként hogyan kerültetek bele a körforgásba? Leginkább Domok/Dominák válasza érdekelne, ti hogyan fejlesztettétek magatokat? (már úgy értem, hogy a lehető legprofesszionálisabb és biztonságosabb módon legyetek együtt a partneretekkel) Hol ismertétek meg a partnereteket? A Pixie-ről már hallottam, de néhány visszajelzés alapján nekem úgy tűnt, hogy komolytalan kissé.

Előre köszönöm a válaszokat.



2022. ápr. 23. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, segít-e, 18 évesek voltunk, osztálytársak. A lány vezetett rá. Neki a medical-irány tetszett, és kérte, hogy tegyek ezt-azt.


Lényeg: próbálj az ösztöneid alapján subot találni. És ha elég mélyek az érzések és a szerelem, sokminden alakul, hidd el.


Pixie: nekem egy nagy szerelmet adott, de túl csóró voltam a gazdag budai lányhoz. Szerető lettem (én 32, a férj 45, a csaj 22).


Légy nyitott és hallgass az ösztöneidre! Majd alakul, és ne légy türelmetlen!


F, 43, erősen domináns

2022. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Milyen nemű vagy, és kit keresnél?
2022. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Fiatal fiú domináns vágyakkal.


A nők férfiatlannak tartják, ha megkötöznek egy férfit, az illetőt.


És még egy ötlet: ne félj a domináktól sem. Profi dominával is voltam a pixieről, és bevallotta, egy nő igazából nagyon ritkán keres nála gyengébb férfit, és nem fizikai értelemben.


Az első

2022. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A fétiseim vezettek a BDSM világába. A szexualitásom maga a BDSM volt addig is, amíg nem tudtam a létezéséről.

Nem kell túldimenzionálni, a BDSM csupán arra jó, hogy nevén nevezi a dolgokat. Már ha persze képes nevén nevezni, mert elég sok dologról BDSM körökben is vita van.


Tévúton jársz, ha azt gondolod, hogy D/s fronton mozgó emberektől tanulhatsz kizárólag. A jó domináns attól jó, hogy ismeri a másik oldal vágyait, lelki világát. Tudom, elcsépelt, de ez egy olyan mesterség, amit inkább érezni kell, s nem igazán lehet tanulni. A tapasztalat maximum arra jó, hogy tudd, hol és hogyan kell kötözni. De hidd el, nem attól leszel jó dom, hogy feszesen áll az a csomó. :)


Szívesen beszélgetek veled erről, cserélhetünk tapasztalatot, széles skálán mozgok. Ha gondolod, írj bátran.

2022. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. ápr. 23. 20:50
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Dominànsnak születtem. Mindig is szerettem volna uralkodni nőkön.


Mostani felesègem sok tekintetben kiszolgàl, ès ezt èlvezem. Csak úgy random talàltunk egymàsra mint zsàk a foltjàra.

2022. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt fejben kell fejlődni, IQ, EQ, csipetnyi pszichológia, emberismeret. Azok nélkül semmire sem mész mert nem tudsz ráérezni a partner határaira az adott szituációban. Ez az alapja mindennek. A "jó" BDSM elsősorban NEM technika kérdése. Van aki mindenféle eszköz nélkül is varázsolni tud, más bármilyen eszközzel is csak "kárt" okoz. Hasznos ha ismered egy eszköz fortélyait mielőtt használni akarod (anatómia), de nem helyettesíti a fentieket.
2022. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Biztos sokan elítèlnek ezèrt, de az hogy a Nő kiszolgàlja, alàveti magàt a Fèrfinak akit szeret termèszetes dolog sztem.


Ezèrt igazad adok a 4-esnek hogy:


"Nem kell túldimenzionálni, a BDSM csupán arra jó, hogy nevén nevezi a dolgokat."

2022. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
8. Aha, persze, csak a bdsm-nek ezerféle ága van, és ez nagyon nem a nevén nevezésről szól. Hogy te csak a nevén nevezős kis csepp a tengerben részét ismered a bdsm-nek, az már más dolog.
2022. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

#9:


Több rèszèt ismerem, ezt a rèszèt èlvezem.

2022. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!