Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, "ruined orgasm"-t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, "ruined orgasm"-t csináltatok már a párotoknak, milyen volt? Csinálnátok ha megkérne?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ez olyan hogy elélvezés előtt pár másodperccel abbahagyod az izgatást, a sperma kifolyik de nincs igazi orgazmus.


Ez elég frusztráló tud lenni a férfiaknak, mert felizgulva maradnak és hiányzik az igazi orgazmus érzés, de sokan élvezik ha a nő kontrollál, vagy büntetésként is jó, mert néha kicsit még kellemetlen is.


De arra is nagyon jó ha valaki túlságosan fel van izgulva és szeretne utána gyorsan mégegy menetet, mert továbbra is felizgulva marad...



2022. ápr. 20. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam, de ha szeretné, akkor kipróbálhatjuk. Ilyen türelem játéknak tűnik, érdekes.
2022. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltuk. Nem jött be.

N

2022. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer véletlenül csinàltam magamnak. Nem volt élvezetes, de kétszer jött ki a normális mennyiségű anyag.
2022. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom csinálta párszor, annyira nem jött be egyikőnknek sem.
2022. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen , én ezt ismerem, szoktam magamnak csinálni. Nem kell hozzá hogy merev legyek, ugy is kitud folyni.
2022. ápr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni, vannak még hasonló technikák

27F

2022. ápr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam de érdekesnek tűnik
2022. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak csináltam és izgalmas érzés, főleg farokgyűrűvel persze legjobb lenne ha csaj is lenne hozzà:)
2022. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam magamnak húzni az orgazmust, sokáig tartogatom, és néha becsúszik egy ruined elsülés is, így magamnak nem annyira izgi (bár pozitív, hogy utána még mehet tovább a "játék"), de partnerrel még nem sikerült megvalósítani.
2022. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!