Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő is lehet béna a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő is lehet béna a szexben, vagy csak a férfiak? Ha lehet, például hogyan?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, fekszik mint egy kivágott fa és azt hiszi, hogy a punci önmaga már elég amit belead a projektbe. Hát nem éppen.
2022. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Bőven... kb ugyanannyi béna nő van mint pasi.

Pl. nem kezdeményez magától semmit és csak fekszik, nem tud/akar szopni, nem akarja bizonyos pózokban, nem nyitott új dolgokra vagy ami kicsit szokatlanabb mint a keresztény leoltott lámpás, lepedőn keresztüli szex. Vagy nem elég intim, rosszul csókol, nem nyög/vagy ha igen irritáló a hangja.

Voltam már olyan nővel aki után tényleg azt mondtam hogy jobb lett volna otthon kiverni.

2022. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Nix szenvedély, jégcsap, fadarab, orálnál fogazik stb.

Alapvetően akkor mondod valakire hogy béna, ha túl nagy a hullámhosszban, elképzelésekben a szakadék.

2022. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet
2022. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A nők legalább 90%a azt se tudja hogyan működik a pénisz. Csak csinál vele valamit és valahogy eléri a partnere az orgazmust. Ez azoknak a fasziknak elég aki nem foglalkozott magával és nem próbálgatta a testét, de annak aki kiismerte magát édes kevés. A legjobb orgazmusaim önkielégítés alatt éltem meg.
2022. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
#5 ez fordítva is így van, sok pasi nincs tisztába mit élvez egy nő, azon kívül hogy berakják neki
2022. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet bizony! Életem legjobb nője olyan béna volt, hogy tanítani sem lehetne!
2022. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 igen tudom ezzel is tisztában vagyok kb hasonló lehet az arány (5)
2022. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy lannyal, igaz alkalmi volt, de borzssztó. Tényleg annyi volt, hogy legeküdt az ágyra háttal nekem. Mondta nem szereti a nyalást, nem érez semmit, viszont ö sem fogja csinálni, mert öt f… a szájában senki nem fogja látni. Picit megemelte a lábát, és ennyi. Csendben volt egy hang nélkül. Viszont ami meglepett, hogy mégis volt orgazmusa. Nagyon ingerszegény volt.
2022. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
9-es én a lányt jobban sajnálom 🤣 elég szar lehet ilyen szexuális kultúrával élni...
2022. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!