Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetek jobb a szexben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek jobb a szexben? 40/50-es férfiak ?. Egy hónapja ismertem meg egy nálam 16 évvel idősebb, 49 éves férfit, mindkettőnk részéről kölcsönös a minden téren való vonzalom, szerelem irányába halad a dolog. Megtörtént az első szex

Figyelt kérdés
illetve behatolást én még nem szerettem volna, de meztelenül kipróbáltuk a pózokat, orális szex volt. Ilyen korban lévő férfiaknál általános, hogy a merevedés nem betonkemény illetve hogy ( nyilván nem mértem stopperrel) de hamarabb elmúlik, aztán megint vissza hozható? Volt egy kellemetlenebb rész, túl erősen dolgoztam rajta kézzel, mire szólt, hogy érzékeny, illetve szopásnál leállított egy idő után, hogy nyomást érez, hogy el kell mennie. Kérdeztem, hogy jól csináltam-e, azt mondta igen, de lehet hogy előre tudta, hogy nem fog így elmenni? Jó lenne, ha ilyen korosztály is írna, mire figyeljek legközelebb, mert a volt párom velem pont egykorú volt és úgy tűnik más jött be neki. Jó lenne, ha nem ezen menne el a nagyon jól induló történetünk. Egyébként azt mondta, szerinte most ismerjük meg egymás testét és az orgazmus elérése nem verseny. Ő nekem elég gyorsan okozott :) Belegondolva a gyorsaság hibám lehet, de kb 11 évig a gyors, durr bele menetekhez voltam szokva, nem is hiszek magamban, hogy valaki hosszabban szeretne élvezkedni velem.

2022. ápr. 21. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Pedig nálam is a "hosszabb élvezkedés" számít, nem a pikk pakk dugás. Előjáték... Érintések, erotika, érzékiség... Az orgazmus pár mp. A szex lehet pár óra is.

48+Ffi

2022. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es, szerinted ebben változtál az évek alatt, 15-20 éve a gyorsabb menetek mentek?
2022. ápr. 21. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szia,47 éves FFI vagyok és a hosszú,kitartó meneteket dijjazom.birom is nagyon jól
2022. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen korosztály vagyok s azt mondom péklapáttal vágnám nyakon aki 16 éves lányt szédít. A 18 már oké, de 16... hiába nem bünteti a törvény attól még nagyon nem korrekt. Nem férfi, hanem csak egy 50 éves pöts a fickód. Pontozz le ha gondolod, de ettől még így van.
2022. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es: kérlek olvasd újra, 16 évvel vagyok fiatalabb nála, 33 leszek mindjárt :)
2022. ápr. 22. 05:42
 6/16 Oldfire ***** válasza:
100%
Szerintem nagyonjól csináltál mindent. Inkább ő izgul, hogy tud-e teljesíteni, nálánál fiatalabbal. Elégedett leszel-e vele. Biztatni kell.A nem teljesen kemény "cerka" pedig inkább lelki eredetű. Időnként nekem is vannak ilyen gondjaim, bár jóval idősebb vagyok, de az ügyes női kezek.....csodára képesek.Sok sikert.
2022. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

A hölgy 16 évvel fiatalabb.

Tehát 30 körüli.

A kérdésre válaszolva ém pl nem sokat változtam habitusban az évek alatt az ágyban.

Nyilván a teljesítmény valamennyire visszaesett, és emiatt az egy nagyon jóra törekszem, mert max két menetet bírok csak.

F52

2022. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kondícióban van az illető. Én hegyi biciklizem, kondizom és csak egészséges kajákat eszem. Erekció mint fiatal koromban, nagyon hosszú pózváltásos meneteket is bírtam de sajnos a párom részéről már nincs egyáltalán szexre igény a menopauza miatt már 2018 óta. Úgyhogy marad a huzogatás. :( Ötvenéves szomorú férfi. :(
2022. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

48 éves férfi vagyok.

Tökéletesen mondja a párod. Most ismeritek meg egymás testét. Az orgazmus pedig nem verseny.

Hívd szerelmeskedésnek a fejedben a dolgot, és onnantól minden megváltozik.

Mi pl 4 órán át szerelmeskedtünk ma, ebből kb 2 volt a ki-be, ki-be szakasz. A többi beszélgetés, összebújás, ölelkezés, szendvicsevés :)

Én egyszer mentem el, a párom 4-szer.


Az egy dolog, hogy neked nagyon gyorsan megvolt az orgazmus. Te úgy működsz. Ő máshogyan működik.

Tapasztald ki mi okoz neki örömöt.

2022. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igyekszem majd lassítani a tempómon és gyengédebbnek lenni. Egyébként azt is mondta közben, hogy ő nem mindig tud elmenni, de érzi hogy velem el fog. Iszonyú aktív, ennél többet már nem is lehetne sportolni, de közben azt mondta, őt már nem hajtja a szex iránti vágy az ismerkedésben, randizásban, mert az ő korában már alacsonyabb a tesztoszteron szint. Nem tudtam eldönteni még, hogy ez tényleg így van, vagy csak meg akart nyugtatni, hogy nem a futó kalandokat gyűjti.
2022. ápr. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!