Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez úgy lehet, ha tetszik is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez úgy lehet, ha tetszik is az adott személy vagy bármilyen nőnemű egyeddel képes lenne rá?

Figyelt kérdés

Van egy családos pasi aki a munkahelyen néha közeledik hozzám. Baráti jellegű témákkal chaten is írogat, de élőben néha kicsit átlép egy határt.

Múltkor szemben ült velem a fotelban, egy kicsit dekoltáltabb felső volt rajtam, beszéltem neki a hétvégémről, és mikor felállt, láttam hogy nerevedése van, akkor megkérdezte hogy elővegye-e és az ujjaimat a péniszéhez akarta nyomni. Aztán mondtam hogy én ezt úgy nem szeretném hogy barátnője van. Megtudtam hogy a szerelmével kevés köztük az intimitás (nem tudom elhiggyem-e). Néha egész kellemetlen témákról kell elterelnem a szót, nem egyszer kérdezett már a nemi szervemről is.

Sokszor akar pozitív visszajelzést is magáról, h hogy néz ki stb. Az ilyen férfiak ezeket bármelyik nővel megtrszik vagy csak azzal, akihez vonzódnak is? Mert kb 0 tiszteletet érzek irányában és sztem csak egy skaplvadász



2022. ápr. 24. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen biztos ez tortent egy munkahelyen.
2022. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így volt. Nem muszáj elhinni
2022. ápr. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az ilyen ember csak dugni akar

Vagy tényleg nem jó a kapcsolatába a szex

2022. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a fickó, egy nárcisztikus, egoista figura, bizonytalan, belül szorongó magszemélyiséggel. Jól látod valószínűleg egy skalpvadász és hozzá még eléggé "nyomulós" bunkó is. Értelmes felnőtt pasi nem akarja csak úgy a farkához nyomogatni a kezed amíg nem látja hogy vennéd a lapot.
2022. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!