Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó az ha az embernek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha az embernek van barátnője vagy sok gond van vele?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt, kíváncsi lennék hogy milyen barátnővel az élet.

Nagyon a kedvükbe kell járni hogy melletted maradjon?


2022. ápr. 26. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

“Sok gond van vele” 😀

Nem egy lepukkant verdáról beszélünk ember. De nálad ez targytalan, ilyen mentalitással közöd sem lesz baratnőhöz.

2022. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Pedig sok a gond vele :D Jól meg kell fontolni feladd-e a nyugis napjaidat egy lányért.
2022. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Az első válaszolóval értek egyet. Annyit még hozzátennék, hogy neked CSAK a gond lenne vele. Inkább maradj Marok Marcsánál. Ha nagyon unod, akkor vegyél guminőt, neki még bókolhatsz is.


Majd 5-10 év múlva ha érik annyit a fejed, esetleg elmehetsz egy prostituálthoz

De előre szólok: ő is ember

2022. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Sok gond van vele, felelősséggel jár! Ha szerencséd van akkor dolgozik és ő is keres amitől meg tudja adni nagy részben amire szüksége van, de mindemellett neked is mint pasi több költségre lesz szükséged! Biztosítanod kell neki mindent, akkor is ha ő pont nem tudja meg oldani magának, aztán ha jön a házasság vagy össze költözés ez persze nagyobb felelősséggel és költséggel jár, utána meg a gyerekek akik életed végéig a tűröd lesznek akikről ugyanúgy te kell majd gondoskodj akkor is ha el váltok akkor is kell fizesd a gyerek tartást! Mindez egyedül másképp működik, ha van pénzed meg engedsz magadnak dolgokat, ha nincs akkor nem, viszont egyedül ritkábban vagy egyáltalán nem lesz szex, ugyanez barátnővel sem garantált, van olyan párkapcsolat ahol együtt élnek és meg sincs szex
2022. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Úgy írod mintha valami háziállatról lenne szó nem egy másik emberi lényről te paraszt. Így nem is lesz senkid remélhetőleg.
2022. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"gond" érdekes megfogalmazás. Igen, egy párkapcsolatban muszáj változni és egymáshoz simulni. A "nyugodt" kis életed megváltozik. Sokszor kell majd olyan dolgot tenned, amihez az ég világon semmi kedved, de a párkapcsolat miatt kötelező. Viszont pont ezek miatt egy óriási jellem fejlődés is majd kezdetét veszi. Sokan vannak, mind nők, mind férfiak, akik erre nem hajlandóak. Ők azok akik majd egyedül öregszenek meg.
2022. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg gond van vele, de mégis KELL. Mert ott van veled, van egy társad, és mikor minden klappol, akkor az kárpótol minden problémáért. Nemcsak a szexre gondolok, hanem minden együtt töltött boldog pillanatra. Én is rengeteget voltam egyedül, és katarzis volt, mikor végre a barátnőmmel lehettem napokig.
2022. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jól van az úgy hogy nincs barátnőd.
2022. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy van és sok gond is van vele. A kettő nem zárja ki egymást
2022. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisat választasz hozzád tesz ha belenyúlsz akkor elvesz belőled (nem anyagiakra értem)
2022. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!