Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértünk ebben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértünk ebben?

Figyelt kérdés

A nők azt mondják nem számít milyen hosszú a farkad, a vastagság a lényeg, ami lehetőleg 5 centi körüli legyen.

Na mármost 15.5 centis kerületű 15 centis farok gyakorlatilag nem létezik, nyilván van, de nagyon elvétve.

A hosszú kell nekik, de indirekt módon, mert azzal együtt jár az esetek túlnyomó többségében a vastagság, plusz fantázia szinten sokkal jobban megmozgatja őket egy brutális harcidákó, mint az átlag.

Roppan szomorú a természet kicseszése.



2022. ápr. 26. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem értünk egyet! 🤣😂🤣😂
2022. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem értek egyet veled.
2022. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2022. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én fizikailag nem is bírom a hosszú péniszt szóval nem, nem értek egyet.
2022. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor én mérem totál rosszul a dolgokat, vagy eddig akikkel voltam, mind harangozó teri, amit kétlek.
2022. ápr. 26. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sok nő mondta már, hogy volt már dolga vastaggal de olyannal ami hosszabb is volt az átlagnál olyannal még nem.
2022. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Napi "én jobban tudom" rovatunkat hallották :)
2022. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Nézd Pöcörő sokkal jobban zavarna ha alacsony lennék mint a teljesen átlagos farok méretem 😅
2022. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon rosszul méred a föl a dolgokat, ez így van. Érdemes egy kicsit tájékozódni és fórumokat olvasni a női orgazmusról, erogén zónákról stb. És ki fog derülni a számodra hamarosan, hogy nem csak hogy tökmind1 mekkora farkad van, ha kreatív vagy nem is kell a farkad☝️.
2022. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dregor ***** válasza:
Szerencsére az enyém rövid és vastag, így mindenkinek megfelelő élményt nyújt. :D
2022. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!