Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abban egyetértünk, hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban egyetértünk, hogy aki átlag alatti kinézésű, nem kemény karakter, határozatlan, esetlen, de tetszenek neki a szép nők, az ha szexet akar, menjen inkább és fizessen érte?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Hogy feladod?

Oké, tedd azt.

2019. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen beállítottságú embereknek gyakorlatilag ez az egyetlen lehetőség a szexre. Tapasztalatból mondom.
2019. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a stílusa. Ha jó a dumája, kiállása, akkor azzal felül tudja írni az esetleges külső hátrányait.
2019. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A volt barátnőm például mindig azt mondogatta, hogy katonaság kellene az olyan embereknek, mint én. Mélységesen nem értek egyet, mert az rombolná a személyiségem, még kevesebb önbizalmam lenne.
2019. febr. 1. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!

Ezek szerint a barátnőd egy idióta ...csa volt.

2019. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy a katonaságtól, kevesebb önbizalmad lenne? Elég érdekes, hogy egy dologról állítasz valamit, holott nem élted még át, nem tapasztaltad.
2019. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a volt nője a hülye, lehet, hogy igazat mondott. Nem ismerjük a kérdezőt.
2019. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom a kérdező mindig ilyen volt. Akkor is, mikor összejöttek. Kérdés: miért jött össze vele a nő, ha így vélekedik róla?
2019. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak csak röviden tudok írni: tetszettem neki külsőleg, de sajnos rossz emberismerete révén a belső gyengeségeimet egy év után ismerte meg.
2019. febr. 1. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:
A katonaságot nem éltem át valóban. De. A munkahelyemen a főnök sokszor alázott, ami nagyon rosszul csapódott le bennem. Többször éreztem, hogy az élethez sincs jogom, mert kisember vagyok. (úr-szolga viszony)
2019. febr. 1. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!