Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sokszor lefekszel nővel/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor lefekszel nővel/nőkkel már nem fog olyan fantasztikus lenni az önkielégítés?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig szűz voltam. Imádtam verni a brét. Csorgott a nyálam élőben is a lányokra. Egyszer egy csoda folytán elvesztettem a szüzességem egy kalandban. Viszont örülök neki, mert már nem vagyok szűz. Csak az a baj, mintha azóta elmúlt volna a varázs. Verni sem olyan FANTASZTIKUS mint előtte és a nők is tetszenek élőben, DE már nem olyan mert tudom milyen az a rejtély mikor lecuppant, kiveri, beteszed, megszopkodod a melleit, kinyalod stb. Mert már mindenben volt részem abban a kalandban.


Nem trollkodok, hanem valahogy elmúlt belőlem a vágy. A rejtély milyen lehet betenni egy nőnek.


Így arra gondolok, akik sokszor szexelnek már nekik végképp nem elég a recskázás, pedig imádok recskázni.


F/28



2022. ápr. 26. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A szexhez képest sokkal rosszabb.
2022. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam nem így van. Amióta elvesztettem, folyamatosan dugnám a nőket sorjában, küllem alapján, annyi jót látok. De belső terén nagyon igényes, megfontolt vagyok és ez kellőképpen felülírja a puszta nemi vágyat. Magyarul, nagyon ritkán dugok, pedig sokkal többre vágyom, de a nők stílusa, személyisége sokszor valahogy idegesítő, lelombozó. Így inkább megmaradok a fantáziáimnál, hogy vajon milyen lehet vele, vagy vele, vagy vele lefeküdni, miképpen baszhat az adott hölgy. 🙂

Ugyanúgy isteni a hoki, csinálom naponta. 34f

2022. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan olyan jó maradt.
2022. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát ja ez így van. Nincs az a recskázás ami felér egy élő, kívánatos (és a szexben jó) partnerrel. Egyébként mi is a gondod? Gondolom nem az életcélod hogy egész életedben csak matyi legyen. Gyúrj rá akkor még jobban a csajozásra és akkor nem kell verni.
2022. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!