Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval 17 vagyok (lány) még sohasem szexszeltem, viszont önkielégítését szoktam, 99%ban nem vagyok fel izgul a csak unatkozom.

Viszont több módszert is kipróbáltam és soha de soha nem tudok elmenni, mármint van egy pont amikor kb 2 másodperc jóérzés feleség de az nem lehet orgazmus mivel egyáltalán nem olyan nagyon jó mint ahogy egyesek leírják.

És valamiért utánna még rosszul is érzem magam, magányosak pedig nem vagyok az amúgy.

Miért lehet ez? És lehet hogy majd a szexet sem fogom élvezni?



2022. ápr. 26. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Talán nem játszásiból kellene masztizni hanem mikor fel vagy izgulva.
2022. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen nem vagy hangulatban hozzá és nem tudod ennek megfelelően elengedni magad. Valószínűleg hiányzik neked egy érzelmi töltet, ami beindítaná ezt a folyamatot.

De próbálkozni próbálkozz, ismerd meg a testedet!

Rossz érzésed meg ne legyen, mert nincs miért. :)

2022. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Milyen udvariatlan,illemtelen kérdés ez! Tiltalak le! Ne beszéljenek ilyenről, főként ne olyan oldalon amit gyermekek is látogatnak!!!!!!!
2022. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm a válaszodat, lehet hogy igazad van, soha nem vagyok fel izgulva csak úgy csinálom mert miért ne?


#3 konkrétan a szex kategóriába írtam ki ezt a kérdést úgyhogy nem értem mi a probléma

2022. ápr. 26. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg 18 alatt itt nem lehetnél. Persze a maszti nem korhatáros és előbb jelenik meg jóval. Gyakorold csak, előbb-utóbb rájössz, hogyan lesz neked jobb.
2022. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 most komolyan? 2 hét és töltöm a 18-at, és nem tudom hol kene megkérdeznem mivel elég kényes téma ez nekem. És eléggé frusztráló hogy mindenki arról beszél milyen jó meg “mindent elsöprő” a maszturbalas mikor én semmit sem érzek
2022. ápr. 26. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Erős tudat alatti komplexusok gátolnak, azok miatt van hatványozott "szeméremérzeted", esetleg bűntudatod utána.
2022. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amiatt van, mert nem vagy kellő hangulatban hozzá. Amiatt is lehet, mert hiába úgy érzed többféleképpen próbáltad, még nem találtad meg azt ahogyan neked tényleg tetszik. Ajánlom, hogy esetleg próbáld jobban felizgatni magad és mikor már tényleg nagyon szeretnéd, csak akkor ess neki a dolognak
2022. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Oldfire ***** válasza:
100%
Lelkileg nem vagy még készen a szexuális érzésekre, életre. Nem vagy elkésve vele. Legyél türelemmel. Igen ha most még erőlteted és rosszul érzed magad, bizony kialakulhat egy iszony , és a későbiekben tényleg szenvedés lehet belöle.
2022. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos az "igazi" partner, aki majd bevezet mindenbe. Meg fogod találni biztosan, és hidd el, együtt megismeritek a testi örömöket is!
2022. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!