Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kellene vennem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene vennem a legjobb fiú barátom szüzességét, meg kért rá. Szerintetek? 18L

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztán kérj érte legalább pénzt.
2022. ápr. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szivessegbol mukodik, hanem az a lenyeg h kielegititek egymast onszantatokbol. Ne tegyel meg mindent, amit diktal a baratod 😄 20f
2022. ápr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Ezért dobok ki minden nőt azonnal amikor kiejti a száján hogy a "legjobb fiúbarátom".

Pfff....

2022. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jártok mindketten ha inkább befizeted egy prostihoz.
2022. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én lányként elvettem egy fiúbarátom szüzességét mert megkért rá. Nagyon birtam a gyereket és amúgy is szexelni akartam vele szóval adott volt a szituáció. Annyit tudok tanácsolni hogy ne alkoholizálj előtte

2022. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akarsz vele szexelni?
2022. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Napi kamu. 🐵
2022. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

pár hónapja volt egy hasonló eset, akkor nagyon sokat privátoztam a lánnyal, próbáltam lebeszélni kicsit, de eltökélte magát és akkor meg próbáltam segíteni neki, hogy neki is és a srácnak is okés legyen. Figyelmeztettem néhány dologra, mint hogy a pasi kihasználja, rámászik, nem lesz elég neki, lelkileg zsarolni fogja és mind bejött, de egyszer sem akarta megsérteni őt, mert jó barátok voltak és mindenbe belement, amit a pasi kikönyörgött neki.

Lényeg, hogy jópárszor lefeküdt vele, mert a pasi mindennél többet akart és amikor már elért ahhoz, hogy leállítsa, nemet mondjon neki, akkor a pasi átment szemétbe, zsarolgatta és természetesen a baráti körben nagyon lejáratta őt.

Természetesen a barátságnak vége és egy nagy csorba van a jóhírén, mert mindenkinek kiteregette a srác, hogy őt minden felállásban szanaszét dugta és hogy milyen kis qrva...


SOHA ne bízz egy kanos srácba, aki mindenfélét könyörög neked, hogy a bugyidba férkőzzön, főleg ha barátnak mondja magát. Egy tinédzser srácnál a szex olyan mint a drog, nem lesz elég neki és nem fog tudni leállni.

2022. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!