Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiúnak nagy farka van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nagy farka van akkor jobban fog vonzódni hozzá a barátnője?

Figyelt kérdés

Van eközött összefüggés?

Egy 18 centis péniszű fiúhoz jobban fog vonzódni a lány mint egy 14 centishez?


2022. ápr. 27. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha használni is tudja.
2022. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nőknél tényleg nem ez a legfontosabb.

Sokkal fontosabb, hogy mennyire megbízható a fiú.

2022. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 StevenUp ***** válasza:
100%
Nem. Ha emberileg egy nulla akkor csak ideig óráig lehet ez befolyásoló tényező. De a vége akkor is lapát ha nem tudsz ember lenni a nő mellet
2022. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex sokat segít egy kapcsolatot fenn tartani. De a nagy farok nem egyenlő a jó szexeléssel...
2022. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs összefüggés.
2022. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg előbb vonzódott hozzá és lett a barátnője, mint hogy látta volna a farkát, szóval ennek ebben a formában semmi értelme.

Én voltam már baromira raporogve olyan pasira akinek később kiderült, hogy elég kicsi a farka. Egyáltalán nem változtatott semmin, olyan szexuális kisugárzása volt a csávónak, hogy megörültem tőle.

2022. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ez miért van, hogy amikor péniszméretről van szó, mindenki azt hiszi, hogy a hosszúság a legfontosabb? Ha nem extrémen kicsi, akkor bármilyen nőnél nyert ügyed van. A vastagság sokkal fontosabb, mint a hosszúság. Nekem nincs egyáltalán hosszú farkam (16cm), ellenben nők elmondása szerint rohadt vastag (jó értelemben). Jelenlegi párom is imádja a farkam és eddig mindenki imádta akivel voltam. Sőt, a hosszúságot tekintve pedig azt mondják jobb ez, mint ha hosszabb lenne, mert így bátran rá mernek ülni. Ha hosszabb lenne, akkor nem lehetne tövig normálisan beléjük hatolni. Így is jelenlegi barátnőmnél is van olyan póz aminél a 16 centimmel is már úgy behatolok, hogy kb felakad a szeme. És ez nem mindig jó, mert volt már olyan, hogy picit fájt neki ez miatt.
2022. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmi összefüggés nincs. A nők a Férfiakhoz, az emberhez vonzódnak s van neki amekkora van. Ha legalább átlagméret és tudja is használni az már a nők 99,99%-ának tökéletesen megfelel. Századrangú kérdés a nőknél hogy a fickója brokesza annál +2-3 cm-vel nagyobb-e vagy sem.
2022. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!