Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkednétek egy közel 30 éves férfival és kiderülne róla, hogy egy barátnője se volt még, mert kereste az igazit ugyanúgy vonzódnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból vonzodnek hozza,akkor tovabbra is.
2019. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen,ha előtte kellett,akkor az én kedvem ez nem veszi el.
2019. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Lennének aggályaim. Főleg hosszú párkapcsolatot nézve. A párkapcsolati tapasztalat nagyon nagyon fontos egy jó kapcsolat fenntartásához. Tanulni kell az előzőekben elkövetett hibákból. Illetve akinek sosem volt még kapcsolata annak fogalma sincsen, hogy milyen ember való mellé. Hogyha ennyi ideig minden nőt elutasított, mert kereste a tökéleteset akkor bennem is csak a hibát fogja látni. Hogy miben térek el attól az álomvilágtól, amit ő megalkotott. És sokban el fogok térni. Az a nő akit elképzelt maga mellé nem létezik. Ő fog dobni engem, mert előbb-utóbb ki fog jönni, hogy kicsit sem vagyok olyan, mint akit elképzelt.

Ugyan ezek miatt a kapcsolatot sem tudná egészségesen fenntartani. Mert erről is lennének tévképzetei, hiszen nincs tapasztalata. Előre eltervezett kép van a fejében, hogy a tökéletes kapcsolatnak hogyan kell működnie, milyen gesztusok, vagy programok stb. legyen. És ennek sem fogok megfelelni. Mert lesznek időszakok amikor abszolút semmi kedvem nem lesz az általa eltervezett módon csinálni a kapcsolatot. Meg persze mindenkinek vannak defektjei amik csak egy kapcsolatban jönnek elő. Akinek nem volt eddig kapcsolata, annak esélye sem volt kijavítani ezeket a hibáit. És ezzel el fogja cseszni az egész kapcsolatot.

2019. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30 éves férfinak talán még elnézik, de ahogy közeledsz a 40 felé annál kevésbé fogják, mert felmerül bennük a gyanú, hogy defektes vagy. Akinek nem volt még hosszabb kapcsolata az felettébb gyanús a nőknek.
2019. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Elnézést hogy hapsiként beleszólok, de eléggé rafináltan van a kérdés feltéve, és ezt nem tartom tisztességesnek.


Ezt a kis betoldás ugyanis, hogy "mert kereste az igazit" egyértelműen elárulja miféle emberről lehet szó.


Az emberek átlagosan - most csak egy körülbelüli statisztikát mondok - 14 éves koruk körül kezdenek el ismerkedni, ekkoriban már kialakulnak a legelső kis párkapcsolatok. Ez azt jelenti, hogy az említett embernek, aki kb. 30 éves, kb. 16 éve volt arra, hogy összeszedjen valakit. Kérdésem a következő: mit művelt ez az ember az elmúlt 16 évben, hogy nem talált még senkit?


Nekem senki ne akarja már beadni, hogy 16 év alatt nem képes találni egy nőt, akivel legalább egy kis ideig együtt lehetett volna. Itt vagy arról van szó, hogy egy önző, egosita a fószer, akinek senki sem jó, mindenben talál kifogást, vagy arról, hogy egy lúzer, aki nem tud csajozni.


Akármelyik is a helyes válasz, egyértelmű, hogy a nők nem tudnak egy ilyen emberhez vonzódni.


Az ilyennek akkor lehet esélye barátnőt szerezni, ha eldobja a régi mentalitását, és új emberré válik. Addig esélye sincs rá.

2019. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4 Nincsenek nagyon elvárásaim csak akiknek tetszettem volna, nem tetszettek nekem, akik tetszettek volna nem engem akartak.

Nem várom el azt, hogy mittudom diplomás legyen vagy jól főzzön esetleg egyből isteni legyen vele szex stb. Annyit várok el, hogy külsőleg bejöjjön ne tekintsem túl átlagosnak és szerethető kedves nő legyen. Ennyit várok el csak! Nem baj, ha sok közöttünk az ellentét, emberségességgel, önzetlenséggel és odaadással ezeket meglehet oldani és ne akarjuk kisajátítani egymást. Ezért a közös célok megléte se fontos nekem. Amúgy is a mának szeretek élni, mert a jelen a legfontosabb.

Nem hiszem azt, hogy ezt ennyire tanulni kéne. Van egy barátom akit régóta ismerek és kedvelek és nem kellett előtte másokkal barátkoznom. A párkapcsolatban a barátomat is keresem. Nem szeretnék egy elidegenült, elvárásokkal teli kapcsolatba lenni, ahol nincs semmi barátság, szeretet hanem csak érdek. Nem is értem, hogy lehet elválasztani a barátságot a kapcsolattól, nekem ez nem fér össze.

2019. febr. 22. 15:34
 8/19 anonim ***** válasza:
én még örülnék is neki
2019. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak ne befolyásolják érzelmileg a rokonok és haverok és legyen benne szándék arra, hogy saját lakásba költözzön majd.
2019. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Van saját lakásom.
2019. febr. 28. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!