Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazas/foglalt ferfiak! Munkahe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazas/foglalt ferfiak! Munkahelyi haverotokkal meg szoktatok dumalni, hogy melyik kollegano nez ki jol? Ha igen, egy ilyen beszelgetes hogy nez ki?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De nem én szoktam kezdeményezni az ilyet:D Van egy kollégám-haverom aki szokta mondani, hogy "úúúú a Martina csöcsei, láttad hogy mekkora kivágása volt?". Ilyenkor nem szoktam álszenteskedni, Martinának valóban nagoyn szép mellei vannak. És a lábai is nagyon formásak:D

De külön nem szoktam én feldobni a témát.

2022. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a házasodáskor nem szúrják ki a szemeinket.
2022. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leginkabb az erdekel, hogy a ferfiak ezeket hogy beszelik meg😅🤣
2022. ápr. 28. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a "hasonszörű" kollégákkal beszéltem meg anno, nem álltam le minden kollégával diskurálni hogy nézmán' a Katinak milyen jó s.gge van 😂
2022. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg szerencse, hogy nem az a kerdes utolso
2022. ápr. 29. 06:28
 6/7 Williamspear ***** válasza:
Te nő vagy férfi vagy?
2022. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem alapvetően 3 féle férfi van.

1. aki tényleg nem nézi a nők seggét/mellét a melóhelyen, ők a melegek

2. aki megnézi, de nem teszi szóvá - ők a diplomatikusok

3. akik nem csak megnézik, de akár egymás között meg is osztják az infót, sőt, azt is kiszúrják, ha te nézed :D


egyébként szerintem az, hogy hogy beszélnek róla attól fugg, milyen a viszony vagy a csaj.

2023. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!