Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A helyemben elvennétek ennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben elvennétek ennek a japán srácnak a szüzességét?

Figyelt kérdés

Nagyon jókat beszélünk és szimpatikussá is vált. Nyáron találkozni fogunk, eddig mindenki, akivel flörtöltem tisztára belém esett, ezért sem tartom lehetetlennek. Petting volt már más srácokkal, viszont én is szűz vagyok, ennek ellenére magabiztosnak gondolom magam, ha elérek ahhoz a pillanathoz, ha kell, irányítok is :) Fontos nekem az első alkalom, és ezt ideális és kellően különleges helyzetnek érzem. Mindketten 18 évesek vagyunk.

Ti élnétek egy ilyen lehetőséggel? Aki hasonló körülmények között volt, tudna írni pár tapasztalatot, esetleg amire figyelni kell?


2022. ápr. 30. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy làny vagy?
2022. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lány
2022. ápr. 30. 16:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Miért ne?

Magam is szívesen szűztelenítek lányokat.

33f Debrecen

2022. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne éld bele magad, lehet hogy élőben csalódás lesz. De ha kívánjátok egymást, miért ne?
2022. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha nem jön vele össze, abban a pillanatban keresek magamnak egy pasit🥲
2022. ápr. 30. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Japánoknak kicsi a kukija.
2022. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
38%

Ki lesz kockázva a bránere ami tapasztalat híján nem szerencsés mivel nehezebb megtalálni a lukat.


Ha csaj lenne akkor meg a ferde punci miatt is kéne figyelni

2022. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hat meg, hogy a japánoknak kicsi a kukija :D
2022. ápr. 30. 20:21
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

#8


Csak mert még nem láttál egyet se :). Én Japánban voltam több onsenben is ahol akarva-akaratlanul de láttam. Én kukim is kicsi, de nem ennyire.

2022. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát japánét biztos nem.. Dee továbbra sem nagyon zavar- Ha pedig ott helyben tényleg elmegy tőle minden életkedvem, beérem ugyancsak egy pettinggel :D
2022. ápr. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!