Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ezek szerint Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint Minden rendben van odalent? N/25

Figyelt kérdés

Nem szeretem az oralt ( kapni) viszont a jelenlegi partnerem mindig erölteti. Szinte eröszakosan kinyal,az akaratom ellenere. Arra gondolok lehet hogy azt hiszi hogy csak keretem magam.


Szerintem minden nö fejeben megfordult mar oralis szex elött/közben /utana hogy vajon milyen lehet az illata /szaga, ize a nemiszervnek.

Tehat az lenne a kerdesem hogy ha az elsö 1-2 alkalommal rossz ize, illata lett volna,akkor harmadik alkalommal mar nem akart volna kinyalni? Vsgy megis mert annyira imadja csinalni?

Még eleg friss a kapcsolat.


2022. máj. 1. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne jó, nem csinálná...
2022. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ha kellő tisztasággal kezdtek bele, nem hiszem hogy rossz élménye lenne
2022. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Minden nap 2x zuhanyzok,aktus elött is viszont nagyon nedvesedek es ezert sem szeretem a nyalast.Egesz vegig azon aggodok hogy szegeny ember nyelheti a sok " levet" es Isten tudja milyen ize van.
2022. máj. 1. 22:05
 4/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Lehet olyan pózokban is orálozni, hogy ne okozzon gondot a túl sok nedv.

Szexhez viszont kimondottan jól jön a síkosság 😊👌

2022. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagy probléma van a kapcsolattal ha a partnered erőltet rád szexuális aktust. Ez sohasem jó jel, ezzel a kapcsolat köztetek mehet tönkre. Ha tényleg nem szereted kapni, akkor mond neki, hogy mit csináljon helyette. Amúgy ha csinálja, akkor neki ez biztosan nem undorító inkább fordítva és élvezi. Ha nem tudod mit szeretsz, akkor próbáld jobban kiisemrni a tested, és utána elmondhatod neki, hogy mit csináljon hekyette.
2022. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van, ez általában teljesen alaptalan aggodalmak. Ha mégis zavarná valami akkor azólna, vagy nem csinálná. Fogadd el, hogy igen is kívánja azt a részed is.
2022. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
B+!!!!! Vagy rendben, vagy esetleg olyan is lehet, hogy CSUCS!!! Ne agyalj azon, hogy gond van pináddal!! Fogadd örömmel a nyelvét!
2022. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Baby inkább azon gondolkodnék hogy akarok-e együtt lenni egy olyan fickóval amelyik szinte erőszakosan, akaratod ellenére csinál valamit.
2022. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért az erőszakosság mértéke sem mindegy. Mert ha hevesen tiltakozol ellököd, próbáltad ellökni stb és megtortenik az más.


De ha csak "szóval" tiltakozol és hagyod és látja h élvezed kicsit akkor az lejöhet úgy h " kéreted" magad és így plusz izgalmat adhat

2022. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mar többször megemlitettem hogy nem szeretem es nem szeretnem ha csinalna.csokolozunk ö pedig hirtelen lecsuszik,szet szedi a labamat, hiaba lököm el,elkezd nyalogatni, es amikor mar egyszer megnyalta,hagytam ,gondoltam hamarabb tul leszek rajta,de aztan Kb 20 masodperc utan eltoltam a fejet es felalltam. Nem tudom miert erölteti ennyire ha nem szeretem az oralt (kapni)
2022. máj. 2. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!