Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ezek szerint Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint Minden rendben van odalent? N/25

Figyelt kérdés

Nem szeretem az oralt ( kapni) viszont a jelenlegi partnerem mindig erölteti. Szinte eröszakosan kinyal,az akaratom ellenere. Arra gondolok lehet hogy azt hiszi hogy csak keretem magam.


Szerintem minden nö fejeben megfordult mar oralis szex elött/közben /utana hogy vajon milyen lehet az illata /szaga, ize a nemiszervnek.

Tehat az lenne a kerdesem hogy ha az elsö 1-2 alkalommal rossz ize, illata lett volna,akkor harmadik alkalommal mar nem akart volna kinyalni? Vsgy megis mert annyira imadja csinalni?

Még eleg friss a kapcsolat.


2022. máj. 1. 21:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az lenne a legjobb, ha szakítasz vele. Ez szexuális erőszaknak számít, minden olyan dolog amibe nem egyezik bele mind két partner és meg történik szex közbe szexualis zaklatásnak számít. Jobbat is tudsz találni nála, nem értem miért vannak olyan férfiak akik nem értik meg, hogy a nem nemet jelent. Én pontot tennék a kapcsolat végére, mert ez át mehet még rosszabb erőszakba és abból már nagyon nehéz lesz kiszálnod mert magadat fogod hibáztatni azért mert erőszakos hozzád a partner. Pedig még véletlenül sem a te hibád.
2022. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, azzal ugye tisztában vagy, hogy most a fél GYIK üvöltve tombolva rázza a majomketrec rácsát, mert ilyen nagyon nedvesedő barátnőt akar, mint te...
2022. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12, azert az nem Minden esetben olyan szuper
2022. máj. 2. 22:14
 14/17 anonim válasza:
100%

Adni szereted az orált? Mert akkor tudod milyen jó, adni, meg élvezni a szép puncit - ilyenkor az sem baj, ha van egy kis mellékíze.


Mindenestre egyértelmű, hogy minden rendben van odalenn (pláne ha még látszik is a nedvesedéssel az eredménye, még izgatóbb).


Elképzelhetőnek tartom, hogy a félelmeid miatt nem élvezed, engedd el ezt a dolgot, nincs baj az ízével, szólni fog ha bármi gond van, ne stresszelj, próbáld meg élvezni, erős a gyanúm hogy tetszeni fog, és olyan dolog lesz, amit mindketten élveztek.

2022. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, szerintem csak túlságosan rágörcsölsz, ráfeszsz a félelmeidee, és nem tudod elképzelni hogy lehet a nyalást elvezni. Pedig nagyon is lehet. Valószínűleg a kommunimációval sincs minden rendben köztetek. A srác azért erőszakos szerintem, mert tudja hogy fölöslegesen görcsölsz, és lehet hogyha elkezd nyalni akaratod ellenére, rájössz majd hogy igazából élvezed te is. Nálam is történt hasonló egy lánnyal, mert iszonyúan görcsölt hiába próbálkoztam bármivel, és az lett a vége hogy bele markolt a hajamba, és aznap nem láttam a napot😋😆. Ez nem olyan erőszakos erőszak volt mint amire a legtöbben gondolnak, egész egyszerűen tudtam hogy mit csinálok, tudtam élvezni fogja, ő meg még nem. Valószínű nálad is ilyesmi lehet a helyzet, csak át kell lendülj a gátlásaidon, valószínű a partnered is ezt akarta nálad elérni. Próbáltatok beszélgetni erről? Ő jelezte hogy szeretne kinyalni? Nem tudom hogy segit a lelkiismereteden vagy nem, de nekem pont az tetszene hogy nagyon nedvesedsz, épp az íze miatt imádnálak kinyalni😋.
2022. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha alapból napi 2x zuhanyozol és meg a szex előtt is akkor minden rendben van.Igaz én nőkent irom de ha a pasi ráerez arra hogy elélvezz a nyelvetől és te is megtanulod elengedni a félelmedet, akkor abba sem akarjátok hagyni😃😃😊
2022. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, de. Minden esetben szuper, ha egy nő jól nedvesedik. Személy szerint én imádom az ízét. Mindig is imádtam.

Nejem évek óta frigid, szóval ez már nem opció nekem

2022. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!