Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfiak jobb lenne egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak jobb lenne egy lányt popsin dugni vagy jobb lenne ha a lány oral kozben izgatná a ti feneketeket?

Figyelt kérdés
Melyikre vágysz jobban?
2022. máj. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt próbáltam, mindegyik jó érzés.
2022. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyik sem jön be!
2022. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne popsiba dugni ,mert olyan izgató !!
2022. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő izgatna. Az utóbbiban volt részem régi kapcsolatomban és jó volt. Mondjuk nem orál, hanem kézimunka közben. Jó lenne most is. Popsiba még nem volt részem
2022. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel mindkettőt szoktuk csinálni (és mindkettőt ő hozta fel annak idején) de, ha nagyon választanom kell akkor orál és ujjazza a fenekem jó alaposan:)

19F

2022. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem a partnerem popsin dugni.(hiába sok előkészülettel, fokozatossággal jár)

Szeretem az orált is, de a popsi izgatást nem...

25F

2022. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én utóbbira vágyok felcsatolhatóssal
2022. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi nem érdekel egyáltalán, de a barátnőmet szívesen popsin dugom bármikor.
2022. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!