Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harisnya, tűsarok és lábszagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnya, tűsarok és lábszagolgató hetero férfiak mit tennének, ha a nagy belefeledkezett nyalakodás közben kiderülne, hogy az a szexi láb valójában egy fiúé?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Lehánynám az illetőt. Bő sugárban.

Aztán úgy elverném hogy behugyozik amiért átvert, meg mert a búza agya nem képes felfogni hogy vannak tényleg heterók is, nem csak "úgy érzik", meg "annak vallják magukat".

De ugyanez történne ha valami nőnek képzelt pasi lesmárolna, vagy leszopna.


Amúgy mindez csak elmélet, mert kizártnak tartom hogy idáig eljussunk, és előtte nem vágtam volna le, hogy dudorodik. Már először, ismerkedéskor észrevenném, és ha hülyét akar csinálni belőlem, tökön rúgom. Akkor majd eszébe jut neki is, hogy mije van.

2022. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé kiábrándulnék:(
2022. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
81%
#1! "Eszébe jut, hogy mije is van neki" 😄😄😄👍
2022. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Elismerően bólintanék hogy ügyes volt a sebésze amiért nem vettem észre (azért eléggé látszik ha valaki nem nő), majd befejezném a műveletet és legközelebb sokkal óvatosabb lennék hogy legközelebb ne vegyenek palira.
2022. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, csak a fiú legyen szimpatikus
2022. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mentem hányni.
2022. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!